Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Ekobudownictwo Turecka posiadłość Naomi Campbell - iluminaci w wydaniu ekologicznym, ekologia w wydaniu luksusowym
Kategoria: Ekobudownictwo   Środa, 22 czerwiec 2016 11:27 Napisał

Turecka posiadłość Naomi Campbell - iluminaci w wydaniu ekologicznym, ekologia w wydaniu luksusowym

Rezydencja zostanie zbudowana na tureckiej wyspie Isla Playa de Cleopatra. Z lotu ptaka projekt przypomina Oko Horusa - w mitologii staroegipskiej symbol ochrony, królewskiej mocy i zdrowia. Symbolem tym bardzo chętnie posługują się iluminaci w celu podkreślenia swojej kontroli, nieomylności oraz dominacji nad światem. Wiemy przecież, że to uwielbiają. Jest to zresztą bardziej pałac niż rezydencja, zaprojektowany przez Luis de Garrido, hiszpańskiego architekta specjalizującego się w zrównoważonym budownictwie.

Licząca 25 sypialni rezydencja ma być w pełni samowystarczalna jeśli chodzi o wodę (pozyskiwaną za pomocą kolektorów deszczowych, oczyszczaną w niezależnej oczyszczalni biologicznej) i energię (ogrzewanie geotermalne).

Kulisty kształt i całkowite przeszklenie zapewni nieprzerwany dostęp do światła i energii słonecznej od wschodu do zachodu słońca, przez cały rok.

Złośliwi twierdzą, że to nie eko-pałac tylko luksusowy bunkier, który ma zapewnić schronienie top modelce i jej bliskim (w tym jej partnerowi życiowemu, miliarderowi Władysławowi Doroninowi) w przypadku kataklizmu.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)4 komentarzy

 • Link do komentarza greendagger Poniedziałek, 17 grudzień 2012 00:06 napisane przez greendagger

  Dodam tylko, że wszystkowidzące oko Ozyrysa widziane z lotu ptaka jednoznacznie mówi kim jest właścicielka jakże pięknej posiadłości. Miło wiedzieć, że illuminati też preferują nowoczesny i zgodny z naturą tryb życia.

 • Link do komentarza Krzysiek4 Piątek, 24 czerwiec 2016 16:25 napisane przez Krzysiek4

  Coś nie widać tej wyspy w Google Earth

 • Link do komentarza admin Sobota, 25 czerwiec 2016 00:13 napisane przez admin

  Isla de Cleopatara / Sedir Island

 • Link do komentarza Krzysiek4 Sobota, 25 czerwiec 2016 19:14 napisane przez Krzysiek4

  Jest.
  Ale musieli wybudować się niedawno.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 25 czerwiec 2016 00:10
alexjones.pl Ekologia i środowisko Ekobudownictwo Turecka posiadłość Naomi Campbell - iluminaci w wydaniu ekologicznym, ekologia w wydaniu luksusowym