Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Szwedzi preferują emigrację do Polski
Kategoria: Informacje   Czwartek, 21 wrzesień 2017 05:18 Autor: Katarzyna

Szwedzi preferują emigrację do Polski

Polska stała się bardzo specyficznym państwem w Europie. Unia Europejska grozi naszemu krajowi sankcjami i wstrzymaniem funduszy, a w najgorszym/najlepszym wypadku nawet wydaleniem ze struktur tej komunistycznej organizacji przypominającej superpaństwo. Wszystko za sprawą niechęci do przyjmowania islamskich imigrantów, którzy organizują zamachy w krajach, które otworzyły dla nich swoje granice. UE traktuje to nieposłuszeństwo jako złamanie unijnego prawa.

Lewicowe media w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji i USA starają się przedstawiać Polskę jako państwo rasistowskie. Również w naszym kraju niektóre środowiska finansowane przez zagraniczne instytucje i "filantropów", powiązane z poprzednią władzą, a także ludzie zindoktrynowani przed media lub po prostu nieświadomi obecnej sytuacji bardzo chętnie atakują i szkalują Polskę.

Jednak obecna sytuacja posiada także drugą stronę. Mimo tej całej krytyki, Polska jest jednym z najbezpieczniejszych państw w Europie i wciąż nie doświadczyła ani jednego islamskiego zamachu terrorystycznego. Polska wyraźnie wyróżnia się na tle państw wdrażających islam, multikulturalizm i poprawność polityczną i jest przez wielu postrzegana jako przystań normalności.

Ciekawy przykład pojawił się ostatnio w Szwecji. Dziennikarz i komentator polityczny Peter Imanuelsen zapytał na Twitterze do jakiego kraju najlepiej byłoby uciec, aby zaznać spokoju i normalności. Zrobił ankietę, w której oddano ponad 9 500 głosów. 67% użytkowników Twittera wskazało na Polskę.

Nasz kraj przedstawiany jako ostoja normalności to wielka pochwała, lecz z drugiej strony może to zachęcić wielu Europejczyków do opuszczenia swoich domów i emigracji do Polski. W identyczny sposób zachowują się tzw. syryjscy uchodźcy, którzy zamiast walczyć o swój kraj wolili osiedlić się w Europie i żyć na socjalu. W Polsce również mamy własne multi-kulti przyjmując Ukraińców, a wkrótce mogą to również być Szwedzi, Brytyjczycy, Niemcy czy Francuzi.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 21 wrzesień 2017 21:05
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Szwedzi preferują emigrację do Polski