Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Szczepionki, szczepionki wszędzie reklamy szczepionek. Przychody Big Pharma zagrożone więc w Polsce wszystkie ręce na pokład! 
Kategoria: Informacje   Piątek, 22 wrzesień 2017 08:50 Autor: Katarzyna

Szczepionki, szczepionki wszędzie reklamy szczepionek. Przychody Big Pharma zagrożone więc w Polsce wszystkie ręce na pokład! 

Wizerunkowy kłopot dla przemysłu szczepionkowego, jaki spowodował w Polsce skandal z Białogardu, usiłuje się rozwiązać zmasowaną akcją propagandową tłumacząca ludziom, że szczepionki są dobre dla ich organizmów. Producenci szczepionek i współpracujące z nimi władze usiłują przekonać ludzi do licznych i masowych szczepień. Czy depopulacja w Polsce weszła właśnie w nową fazę?

Główny Inspektor Sanitarny Marek Posotkiewicz w telewizji zachwala szczepionki przeciw grypie, a nawet chwali się swoim pajacowaniem, gdy nagrywał proszczepionkową piosenkę stylizowaną na rap. Ciekawe czy za tą promocję zapłaciły reklamowane w ten sposób koncerny farmaceutyczne? 

Dwa dni temu publicznie zaszczepili się minister Konstanty Radziwiłł i Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski. Jeśli były to prawdziwe szczepionki a nie sól fizjologiczna, to pozostaje im współczuć. Niby rozsądni ludzie, pokazali swoją bezrefleksyjność i być może nawet dyspozycyjność względem firm, z którymi interesy jako minister zdrowia, robi jeden z nich. Jeśli wstrzyknęli sobie rzeczywiście szczepionki przeciw grypie na 2017 rok to bez wątpienia narazili się niebezpieczeństwo ciężkich powikłań.

Najlepszym przykładem szkodliwości szczepionek, szczególnie na grypę jest przypadek brytyjskiego dziennikarza Piersa Morgana. Aby udowodnić, że szkodliwość szczepionki na grypę to mit, pozwolił się zaszczepić na wizji. Po tygodniu był już chory, słychać było, że ledwo mówi podczas programu, a jego gość skomentował to radząc mu, aby się już więcej nie szczepił. Nasi rządowi mądrale zachęcają do takiego pogorszenia swojego zdrowia, albo prezentując swoją żenującą niewiedzę, albo czyniąc to celowo.

Widać też wyraźnie, że oprócz promocji koncernów farmaceutycznych, którą urządzają obecnie polscy urzędnicy, w walkę o sprzedaż szczepionek na grypę włączyły się też media, które w podobny sposób namawiają do nabywania tych preparatów lub zaszczepienia siebie i swoich najbliższych "darmowymi" szczepionkami, czyli takimi, za które płaci się w podatkach. 

Rozsądny człowiek zadałby proste pytanie o szczepionki przeciw grypie. Jak te preparaty mogą być bezpieczne skoro ich skład ustala się co roku na nowo? To przecież znaczy, że nie prowadzi się badań ewentualnej szkodliwości takiej mikstury bo nie ma na to odpowiedniej ilości czasu. Oznacza to po prostu, że właściwie ów preparat jest testowany na ludziach! Może pomoże, a może zaszkodzi. Takiej metody badań naukowych nie powstydziliby się naziści. 


 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 22 wrzesień 2017 19:30
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Szczepionki, szczepionki wszędzie reklamy szczepionek. Przychody Big Pharma zagrożone więc w Polsce wszystkie ręce na pokład!