Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Anglia. Muzułmanie porwali i zabili dziewczynkę, posiekali, sprzedali jako kebab?
Kategoria: Informacje   Czwartek, 03 sierpień 2017 01:57 Napisał

Anglia. Muzułmanie porwali i zabili dziewczynkę, posiekali, sprzedali jako kebab?

Nigdy nie kupiłem i już nie kupię kebaba. Sama nazwa tego "specyjału" wzbudza u mnie odruch wymiotny. Teraz tym bardziej.

Policja w Blackpool twierdzi, że aresztowała 51-letniego mężczyznę w związku z przypadkiem morderstwa 14-letniego  dziecka, którego ciało było prawdopodobnie posiekane i dodane do mięsa kebabowego.

image

Charlene Downes, w momencie jej zniknięcia miała 14 lat, była ostatnio widziana w Blackpool w 2003 roku i uważa się, że została nie tylko zamordowana, ale że jej zabójcy usunęli ciało, dodając je do  mięsa w kebabie sprzedanym nadmorskim sklepie.

Policja uważa że Charlene miała kontakt z działającym w Blackpool gangiem. Śledczy odkryli, że co najmniej 60 nieletnich dziewczynek  było seksualnie szkolonych w tzw “honey pot”. Daily Telegraph informował w 2011 roku, że te dzieci były "kuszone" przy pomocy żywności, narkotyków i alkoholu do świadczenia seksu w mieście.

image

To zdjęcie z monitoringu nie było, na skutek nieudolności policji, dostępne podczas procesu p zabójstwo  jaki odbył się w 2007 r., co doprowadziło do uniewinnienia pracownika Funny Boyz Kebab Ilyad Albattikh oskarżanego o morderstwo i Mohammeda Reveshi oskarżanego o pomoc w usunięciu ciała Charlene.

W czasie procesu sąd doszedł do wniosku że właściciel fast-foodów "żartował". Charlene została posiekana i dodana do kebabów sprzedawanych publicznie. Po uniewinnieniu dwaj mężczyźni dostali odszkodowanie w wysokości 250 000 funtów.

Czy to nie przypomina nam rozmiaru "sprawiedliwości" polskich sądów wypłacających odszkodowania zbrodniarzom? Taka to jest norma brukselskiej sprawiedliwości i demokracji.

Na początku tego roku inny sklep kebab dostał się na nagłówki prasowe i to nie ze względu na jakość jedzenia ale po tym, jak 16-letnia dziewczyna została w nim brutalnie zgwałcona przez wielu afgańskich muzułmanów.
Muzułmańskie gangi nadal terroryzują północną Anglię, gdzie jak twierdzi policja twierdzi tylko miasto Keighley z Yorkshire może być miejscem skandalu obejmującego ponad 179 indywidualnych przestępstw seksualnych.

Najbardziej znanym przypadkiem molestowania seksualnego młodych dziewcząt nadal pozostaje Rotherham, w którym ponad 1.400 dziewcząt nieletnich było systematycznie gwałconych, torturowanych a wiele zmuszanych do prostytucji i uzależnienia od narkotyków. Gwałciciele pozostawali w dużej mierze byli bezkarni przez tak długi okres, ponieważ policja zbyt się bała reakcji na wzmiankę o etnicznym pochodzeniu muzułmańskich "męczenników".

 

 Autor: Nathanel


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 03 sierpień 2017 10:43
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Anglia. Muzułmanie porwali i zabili dziewczynkę, posiekali, sprzedali jako kebab?