Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Buenos Aires: Przyjaciele Ziemi/FAI spalili ponad 100 aut
Kategoria: Informacje   Sobota, 15 grudzień 2012 13:37 Napisał

Buenos Aires: Przyjaciele Ziemi/FAI spalili ponad 100 aut

„Informujemy, że w przeciągu ubiegłego miesiąca – Listopada 2012 – na terenie Buenos Aires, w ogniu stanęła ponad setka aut, podpalanych najczęściej w dzielnicach Recoleta, Palermo, Belgrano, Nun~ez, Villa Urquiza i Villa Devoto, wskutek ataków dokonywanych przez anonimowych sprawców, nazywających siebie „Amigos de la Tierra” (Przyjaciele Ziemi/Nieformalna Federacja Anarchistyczna)

Częścią tej fali był także poniższy gest wolności, dedykowany wszystkim istotom tego świata, cierpiącym ucisk i eksploatację ze strony panującego nad nami systemu: podpalenie auta, jakie miało miejsce w Sobotę, 8 grudnia, o 2:30 w nocy na Alei Coronel Diaz 1700, jak również podpalenie kilka minut później pojazdu transportowego, który znajdował się pięć bloków dalej, należącego do 21 wydziału argentyńskiej Policji Federalnej oraz łatwopalny atak, wymierzony w dealera Volkswagena, do jakiego doszło w Sobotę, 9 grudnia, o 3:30 w nocy na Alei San Martin 6700.

Mamy nadzieję, że obłudne i faszystowskie święta beznadziejnych chrześcijan – którzy czujnie będą pilnować, by najważniejsze dla nich rzeczy nie wyślizgnęły się im z ręki – kompletnie spieprzą się w Grudniu.

Zrobimy co w naszej mocy, by ogień strawił wasze samochody, banki, posterunki policji, ambasady, a nawet was samych.

Ponaglamy inne komórki FAI, działające w tym regionie do udziału w ofensywie przeciw Państwu i Kapitałowi, do przeprowadzania anarchistycznych akcji bezpośrednich w najdogodniejszej dla nich formie.

Uderzenia, zadawane naszym towarzyszom przez poszczególne sektory Władzy, nie powstrzymają wywrotowych praktyk, wypełniających rewolucyjne serca.

Zdrowia i anarchii dla wszystkich walczących, zwłaszcza dla towarzyszy uwięzionych w Grecji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Indonezji, Meksyku, Chile i Boliwii.

ROZPRZESTRZENIAJMY CHAOS I WYZWOLEŃCZY OGIEŃ”

 

en.contrainfo.espiv.net

Źródło artykułu: GRECJA W OGNIU

Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Piątek, 21 grudzień 2012 12:32
alexjones.pl Ekologia i środowisko Informacje Buenos Aires: Przyjaciele Ziemi/FAI spalili ponad 100 aut