Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Styl życia   Poniedziałek, 27 kwiecień 2015 10:43 Autor: admin

Pepsi rezygnuje z trującego aspartamu jako słodzika

Niewątpliwie jest to dowód na to, że media głównego ścieku są na wymarciu. Reklamy nie działają, wręcz przeciwnie – nachalne promowanie staje się antyreklamą. Firmy powinny sobie to uświadomić, że dając reklamę w ścierwomediach narażają się na utratę biznesu. I o nam chodzi – by coraz więcej ludzi bojkotowało reklamowane w telawizjach, ścierworadiach czy ścierwogazetach produktów. Media te muszą odczuć utratę dochodu i aby móc dalej funkcjonować – przestać kłamać!

To co się stało z Pepsi, choć na razie tylko w USA, powinno być dla nas wielką satysfakcją, że media alternatywne mają już tak dużą przekładnię, że potrafią spowodować znaczący spadek dochodów wielkie firmy o zasięgu globalnym. Tym razem zmiana będzie raczej nieodwracalna – rynek w USA jest najważniejszy i to on dyktuje produkcję na cały świat. Wcześniej, w 2006 roku Sąd Najwyższy Indii, na skutek pozwu zbiorowego, zakazał sprzedaży trujących napojów Coca-Coli i Pepsi. Chodziło nie tylko o aspartam, ale i także pestycydy. Choć tym razem o pestycydach nie ma mowy, to sądzę, że jest to dopiero początek walki społeczeństwa z gigantami spożywczymi w zakresie bezpieczeństwa żywności i napojów. Nie można bowiem zaakceptować by te były wykorzystywane jako broń masowego rażenia.

Choć o aspartamie i jego szkodliwości jest głośno w mediach alternatywnych, to nic na ten temat się nie dowiesz od prostytutek dziennikarskich ani od ścierwoekspertów – de facto zbrodniarzy, dla których nie mają znaczenia promowanie zabójczych szczepionek, fluoru, aspartamu i innych bandyckich metod depopulacji.

Jako pierwszy po polsku, na podstawie doniesień Reutersa, informację o tym podał Puls Biznesu: http://www.pb.pl/4052395,12417,pepsico-rezygnuje-z-aspartamu.
Podano, że bezcukrowa Pepsi będzie słodzona mieszanką sukralozy i acesulfamu potasu. Dość rzetelnie poinformowano, że przyczyną zmiany jest spadek konsumpcji napojów dietetycznych z uwagi na szkodliwość słodzika, szczególnie aspartamu. Ogólny spadek przychodów netto koncernu to 3,2%, a więc, znaczący. Nie podano jednak szczegółów jeśli chodzi o aspartam, że de facto słodzenie tą trucizną jest ludobójstwem. Być może zarządzający koncernem zdali sobie sprawę, że coraz bardziej świadome społeczeństwo amerykańskie w końcu zacznie rozliczać zbrodniarzy – w ten sposób ratują sobie po prostu skórę. Potwierdzeniem tego może być rezygnacja innych firm produkujących napoje z tej groźnej trucizny jako ze słodzika.

Cóż, czekamy na nietrujące gatunki Pepsi i Coca-Coli w Europie. Na razie proponuję ich totalny bojkot, także tych „cukrowych” odmian. Sam, choć lubię smak Pepsi, na razie nie wezmę jej do ust, dopóki nie pojawi się nowa, nietrująca odmiana dietetycznej. O Coca-Cola w ogóle lepiej zapomnieć, firma od dziesiątków lat sponsoruje bowiem ludobójcze działania Izraela i rasistowskich żydów. Pijąc Coca-Colę możesz mieć krew palestyńskiego dziecka na swoich rękach, a od niedawna być może i ukraińskiego. Na temat brudnej polityki Coca-Coli dużo pisał nieżyjący już dziennikarz śledczy żydowskiego pochodzenia Sherman Skolnick, warto by przetłumaczyć choć część jego rewelacji na stronie skolnicksreport.org.


Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 27 kwiecień 2015 12:48