Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Globalne ocieplenie Wyjaśnia się OSZUSTWO globalnego ocieplenia… Oszustwo globalistycznej nauki zorganizowane by kontrolować ludzkość
Kategoria: Globalne ocielpenie   Niedziela, 06 grudzień 2015 13:12 Autor: admin

Wyjaśnia się OSZUSTWO globalnego ocieplenia… Oszustwo globalistycznej nauki zorganizowane by kontrolować ludzkość

Temperatura mierzona (czerwona) vs głoszona (niebieska) Temperatura mierzona (czerwona) vs głoszona (niebieska)

Globalne ocieplenie wciskane nam przez globalne rządy to oszustwo naukowe. Dane satelitarne mające rzekomo pokazać „trend” ocieplenia na przestrzeni ostatnich 100 lat zostały oszukańczo zmienioneby pokazać ten nieistniejący trend.

Co te dane pokazują naprawdę to wyraźny trend chłodzący (zob. obok). Ale ponieważ ten chłodzący trend nie pasuje do programu globalistów zniewolenia populacji pod kontrolą systemu absolutnej kontroli behawioralnej, dane trzeba było zmienić tak, by pasowały narracji rządowej o globalnym ociepleniu / zmianie klimatu.

Do tej pory skłonny byłem wierzyć w narrację o globalnym ociepleniu, ale kiedy przyjrzałem się lepiej tym danym i motywacji tych wciskających nam program ocieplenia, stało się oczywiste, że globalne ocieplenie to ogromne oszustwo naukowe dokonywane z przyczyn politycznych.

Właśnie zorganizowałem podcast wyjaśniający systematyczne oszustwo dokonywane przez „alarmistów zmiany klimatu” w ich wysiłku zniewolenia całej ludzkości pod regulacyjną kontrolą globalistów, którzy będą dyktować każdą działalność człowieka (łącznie z oddychaniem).

W tym podcast omawiam następujące sprawy:

Całkowicie fałszywe założenie, że każdy rząd chce „pomagać ludziom” albo „ratować planetę”. Historia pokazuje, że rządy istnieją tylko po to by poszerzać swoją władzę, niszcząc wolność.

  • Fałszywa narracja mediów i dlaczego masmedia to nic więcej niż marionetki dla totalitarnego rządu.
  • Dlaczego rządy dalej milczą w kwestii realnych zagrożeń dla ludzkości np. radiacji Fukushimy, rtęci w szczepionkach, fluoru w wodzie, GMO w eksperymentach na otwartych polach i całkowite oszustwo medyczne toksycznych leków takich jak statyny.
  • Dlaczego CO2 jest darem dla planety, która może produkować obfitość żywności i zalesianie kiedy podnosi się poziom CO2.
  • Jak rządy niszczą kariery naukowców, którzy nie chcą uczestniczyć w oszustwie o globalnym ociepleniu.
  • Jak „nauka” o globalnym ociepleniu odzwierciedla naukę eugeniki Hitlera z lat 1930.
  • Jak satelitarne dane o temperaturze systematycznie fałszowano by stworzyć iluzję o ociepleniu globalnym które nie istnieje.
  • Jak „nauka” została niemal powszechnie skorumpowana przez korporacje i rządy, porzucając zasady prawdziwej nauki.

Tłum. Ola Gordon

 

Źródło: naturalnews.com, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(19 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 06 grudzień 2015 16:47
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Globalne ocieplenie Wyjaśnia się OSZUSTWO globalnego ocieplenia… Oszustwo globalistycznej nauki zorganizowane by kontrolować ludzkość