Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Globalne ocieplenie Australijski senator ogłosił, że globalne ocieplenie to oszustwo wymyślone na potrzeby utworzenia światowego rządu
Kategoria: Globalne ocielpenie   Sobota, 06 sierpień 2016 18:40 Autor: admin

Australijski senator ogłosił, że globalne ocieplenie to oszustwo wymyślone na potrzeby utworzenia światowego rządu

Nowy australijski senator Malcolm Roberts z nacjonalistycznej i antyimigracyjnej partii One Nation powiedział, że przez niemal 10 lat badał korupcję wśród naukowców zajmujących się klimatologią. Zgodnie z jego słowami, globalne ocieplenie, które rzekomo zostało spowodowane działalnością człowieka, to globalny spisek utworzony przez bankierów, dążących do ustanowienia jednego światowego rządu.

Malcolm Roberts od lat wskazuje, że człowiek wcale nie jest odpowiedzialny za zmiany klimatyczne. Tym razem powiedział to przed kamerami jako senator Australii i potępił rząd za jego udział w międzynarodowym spisku poprzez ograniczanie emisji gazów cieplarnianych.

"Wykonałem wiele badań w sprawie ziemskiego klimatu. Przyjrzałem się agencjom, które rozprzestrzeniały naukę o klimacie. Zacząłem uzyskiwać informacje na temat CSIRO (Organizacja ds. Badań Naukowych i Przemysłowych Związku Australijskiego) i Biura Meteorologii. To doprowadziło mnie do Organizacji Narodów Zjednoczonych, która to napędza. Potem zacząłem monitorować przepływ pieniędzy".

W 2013 roku Roberts napisał raport pt.: "CSIROh!: Climate of Deception, Or First Step to Freedom". Opisał w nim, że stwierdzenia organizacji IPCC, według których działalność człowieka jest rzekomo odpowiedzialna za efekt cieplarniany, są częścią ONZ-owskiej Agendy 21. Dokument wskazuje na międzynarodową klikę bankierów, która wywiera ogromne wpływy na wydarzenia na świecie. Według Robertsa, System Rezerwy Federalnej USA i Bank Anglii to prywatnie kontrolowane korporacje, natomiast ich właściciele chcą handlować węglem w gospodarce światowej, aby generować pieniądze i poszerzyć swoją kontrolę.

"Jeśli chodzi o zmiany klimatu, sprowadza się to do jednego - gdzie jest empiryczny dowód, który potwierdzi przyczyny i skutki, że produkcja dwutlenku węgla przez człowieka wpływa na globalny klimat? To oczywiste, że nigdzie nie ma takich dowodów. Ani jednego".

Senator powiedział, że CSIRO i australijskie Biuro Meteorologii nie są już zaangażowane w naukę, gdyż ich praca w żaden sposób nie wspiera klimatologii. Malcolm Roberts domaga się aby rząd przeprowadził śledztwo w sprawie tych organizacji.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(22 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza plazzmatic Sobota, 06 sierpień 2016 20:49 napisane przez plazzmatic

    Po co wogole dyskutowac o tym czy czlowiek przyczynia sie do efektu cieplarnianegoczy nie? Pytanie powinno brzmiec jakim prawem banda ludzi narzuca oplaty za emisje gazow cieplarnianych, ze niby oni za te kase czyszcza powietrze? NIE. hahaha to jest dopiero przekret. Kto im dal prawo do pobierania oplat za atmosfere ktora nalezy do wszystkich ludzi.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 06 sierpień 2016 18:54
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Globalne ocieplenie Australijski senator ogłosił, że globalne ocieplenie to oszustwo wymyślone na potrzeby utworzenia światowego rządu