Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Inne Czy w 2017 roku Ziemię czeka piekło klimatyczne?
Kategoria: Inne   Czwartek, 30 marzec 2017 11:50 Autor: admin

Czy w 2017 roku Ziemię czeka piekło klimatyczne?

 do listy sprzeczności w temacie globalnego ocieplenia dodajmy też to zdjęcie do listy sprzeczności w temacie globalnego ocieplenia dodajmy też to zdjęcie

Naukowcy wzywają Ziemian, aby przygotować się do piekła klimatycznego, które, według nich, nadejdzie jeszcze w tym roku. Badacze uważają, że mieszkańcy naszej planety powinni oczekiwać katastrofalnych zmian w najbliższej przyszłości.

Nation News, powołując się na ekspertów Światowej Organizacji Meteorologicznej, pisze, że anomalie klimatyczne nabierają rozpędu, a w 2017 roku będą nieuchronnie prowadzić do katastrof.

Według naukowców, zmiany klimatu będą przebiegać na całym świecie, a ubiegłoroczne powodzie w Peru i duże gradobicie w Ameryce Północnej - tylko małe zwiastuny tego, co nas czeka.

Naukowcy ostrzegają, że kataklizmy, które wystąpią na naszej planecie w 2017 roku przewyższą wszystkie poprzednie katastrofy naturalne. Eksperci radzą i zalecają Ziemianom nauczyć się przewidywać zagrożenia i przygotować się do klęsk żywiołowych na dużą skalę.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 30 marzec 2017 17:35
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Inne Czy w 2017 roku Ziemię czeka piekło klimatyczne?