Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Inne Ogrom zniszczeń, tysiące ofiar najpotężniejszego w historii tajfunu Haiyan
Kategoria: Inne   Poniedziałek, 11 listopad 2013 16:11 Autor: admin

Ogrom zniszczeń, tysiące ofiar najpotężniejszego w historii tajfunu Haiyan

Ogrom zniszczeń, tysiące ofiar najpotężniejszego w historii tajfunu Haiyan foto: YouTube

Potężny tajfun Haiyan według najnowszych szacunków spowodował śmierć co najmniej 10 tysięcy osób tylko w prowincji Leyte w środkowej części Filipin. Jest to najpotężniejszy w znanej nam historii tajfun, który uderzył w obszary zamieszkałe, prędkość wiatru znacznie przekroczyła 300 km/godzinę. Wkrótce Haiyan ma przejść przez terytorium Wietnamu, Laosu i południowych Chin. Obraz zniszczeń przypomina gruzowiska po przejściu fali tsunami, skutkami kataklizmu dotkniętych zostało miliony ludzi.

 
 
 
 
 
greendagger

Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 11 listopad 2013 16:15
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Inne Ogrom zniszczeń, tysiące ofiar najpotężniejszego w historii tajfunu Haiyan