Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Inne Niebezpieczna pogoda w Polsce - zginęły 4 osoby
Kategoria: Inne   Niedziela, 19 czerwiec 2016 07:07 Autor: admin

Niebezpieczna pogoda w Polsce - zginęły 4 osoby

Niebezpieczna pogoda w Polsce - zginęły 4 osoby foto: YouTube/printscreen

Przez Polskę przeszedł niebezpieczny front pogodowy. Burze i huraganowy wiatr doprowadziły do bardzo wielu zniszczeń. Niestety dla czterech osób atak ekstremalnej pogody zakończył się śmiercią.

Dzisiaj po burzach, ponad 120 tysięcy domostw pozostawało wciąż bez dostępu do elektryczności. W bardzo wielu miejscach doszło do podtopień. Liczne wypadki drogowe spowodowały ogromne korki na drogach.

Na skutek niepogody rannych zostało nawet do 28 osób, w tym 5 ratowników działających w trakcie nawałnic. Ofiary śmiertelne to kobieta, która utonęła w wezbranej rzece, jedna osoba w aucie, który na skutek pogody uderzył w drzewo, jedna osoba, na którą wiatr powalił mur, oraz operator dźwigu budowlanego.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 19 czerwiec 2016 10:02
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Inne Niebezpieczna pogoda w Polsce - zginęły 4 osoby