Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.
Kategoria: Zjawiska pogodowe   Sobota, 23 wrzesień 2017 04:13 Autor: Katarzyna

Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.

Nie na darmo istnieje powiedzenie, że obraz jest wart więcej aniżeli tysiące słów. Tak właśnie jest w przypadku, który chcemy dziś opisać. Teorie dotyczące manipulowania pogodą są tymi teoriami, które bardzo szybko spycha się na pas teorii spiskowych. Wielu ludzi słysząc sformułowanie teoria spiskowa nie będzie bliżej analizować owej teorii, ponieważ w społeczeństwie funkcjonuje zakodowane, czy też podświadome negowanie, ośmieszanie i niedowierzanie tak zwanym spiskom. To błąd, otóż wiele teorii spiskowych z przeszłości okazało się najprawdziwszymi faktami, do których nie chciał przyznawać się rząd czy wielkie światowe korporacje.

Dziś drodzy Czytelnicy zamieszczamy  serię zdjęć zrobionych przez NASA, które wzbudzają, co najmniej niepokój. Otóż obrazy te stanowią według nas ostateczny i niepodważalny dowód na prowadzenie globalnej inżynierii klimatycznej, zwanej geoinżynierią. Fotografie ukazują pasma chemtrails systematycznie uwalniane do atmosfery z samolotów odrzutowych, proces ten nazywany jest również SRM. Naturalne smugi pozostawione za samolotem bardzo szybko zanikają, natomiast te zwane chemtrails nie tylko nie zanikają, ale rozszerzają się tworząc coś w rodzaju wydłużonej chmury, która ostatecznie wraz z opadami spada na ziemię.

Dodatkowo ze zdjęć można wywnioskować, że owe smugi mogą być kontrolowane przez wyjątkowo silne sygnały częstotliwości radiowej. Sygnały te są przesyłane, z niezliczonych miejsc na całej planecie. Używane są do tego procesu różnego rodzaju platformy transmisyjne, takie jak instalacje grzewcze jonosfery: HAARP, radar SBX, NEXARD i temu podobne projekty. Wpływ transmisji mikrofalowej na formacje chmur jest zauważalny i głęboki. Na niektórych zdjęciach wykonanych przez NASA możemy dostrzec chmury o kształcie dokładnego kwadratu.

Drodzy Czytelnicy w serii obrazów satelitarnych NASA, które publikujemy poniżej można zaobserwować wiele wariantów tak zwanego tłumienia częstotliwości radiowych. Obecnie stopień walki z klimatem jest skrajnie zaawansowany i negatywnie wpływa na pogodę oraz atmosferę naszej planety. Liczne naturalne systemy wsparcia życia na Ziemi sa już bardzo podniszczone i mają katastrofalny wpływ na człowieka i całą planetę, która ostatecznie stanowi jeden wielki system.

Manipulowanie Huraganami jest jednym z podstawowych aspektów geoinżynieri. 85% Huraganów, które dotykają Stany Zjednoczone pochodzi z rejonu Afryki. Systemy niskiego ciśnienia migrują w kierunku zachodu poza wybrzeżem Afryki. W tym regionie odbywa się znacząca interwencja w zakresie zmian klimatycznych. Kilka zdjęć ukazuje interwencję geoinżynieri na terenach okalających zachodnie wybrzeże Afryki. To z pewnością nie może być przypadek.

Wschodni Ocean Spokojny na zachód od Baja California.

Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.

Wybrzeże USA.

Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.

Z zachodniego wybrzeża Afryki.

Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.

 

Zespół globalne-archiwum.pl

Źródło: http://globalne-archiwum.pl/zdjecia-nasa-udowadniaja-istnienie-inzynierii-klimatycznej/

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(24 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 23 wrzesień 2017 17:13
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej.