Font Size

Czcionka
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Apokaliptyczny i przerażający deszcz ryb w Iranie, Chinach i Indii
Kategoria: Zjawiska pogodowe   Poniedziałek, 07 maj 2018 08:10 Autor: Andreas

Apokaliptyczny i przerażający deszcz ryb w Iranie, Chinach i Indii

Wikimedia Commons/Public Domain Wikimedia Commons/Public Domain Rycina autorstwa O. Magnusa z roku 1555


LaSaletański, przerażający deszcz ryb padających z nieba w Iranie, Chinach i Indii.

„Biada mieszkańcom Ziemi. Nadejdą krwawe wojny i głody, plagi i epidemie zakaźnych chorób: będą przerażające deszcze zwierząt; gromy, które zrujnują miasta; trzęsienia ziemi, które pochłoną kraje; odgłosy będą słyszane w powietrzu; ludzie będą tłuc głowami w mury; będą wzywać śmierci jednakże śmierć będzie ich torturą; krew będzie wszędzie płynęła” – Proroctwo naszej Pani z La Salette (1846, oficjalnie uznane przez Kościół Katolicki).

Deszcz składający się z nielotnych zwierząt był w ciągu wieków wielokrotnie odnotowywany. W pierwszym wieku po narodzeniu Chrystusa rzymski przyrodnik Pliniusz Starszy odnotował burze z opadami żab i ryb. W 1794 roku żołnierze francuscy widzieli ropuchy spadające z nieba w podczas rzęsistej ulewy w mieście Lille we Francji. Mieszkańcy wiejskich obszarów w Yoro (Honduras) twierdzą, że „rybny deszcz” ma tam miejsce każdego lata, zjawisko to nazywają oni Lluvia de Peces. A wciągu ostatnich dwóch dni odnotowano rybne deszcze w Iranie, Chinach i Indii.

Według świadków, małe ryby, tego samego gatunku i rozmiaru, spadły z nieba i pokryły połowę drogi w Golpayegan, leżącej w irańskiej prowincji Isfahan, Iran, dnia 24 kwietnia 2018. Zjawisko miało miejsce podczas srogiej burzy. Jednym z wielu wyjaśnień tego zadziwiającego zjawiska jest tornado albo trąba wodna, która wyrwałaby ryby z wody w powietrze…Na południowy wschód od miasta Golpayegan, zaledwie w odległości zaledwie 18 km, znajduje się tama i wielki zbiornik wodny. Czy ryby przyleciały stamtąd ?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 07 maj 2018 10:26
alexjones.pl Ekologia i środowisko Zjawiska pogodowe Apokaliptyczny i przerażający deszcz ryb w Iranie, Chinach i Indii