Font Size

Czcionka
alexjones.pl Filmy Pozostałe Marian Kowalski: Bezczelne próżniaki, które zawsze żyją ze zdrady Ojczyzny

Marian Kowalski: Bezczelne próżniaki, które zawsze żyją ze zdrady Ojczyzny

Marian Kowalski znany ze swoich stanowczych wystąpień po raz kolejny zorganizował w Lublinie manifestację przeciwko KOD. Podczas swojego przemówienia jak zwykle w ostrych słowach skomentował działania środowisk walczących o „demokrację”.

Pamiętacie, kto stał po tamtej stronie? Młodzi wykształceni z wielkich miast. Śmiali się z Waszych dziadków, że to moherowe berety. Przyszła kryska na matyska. Gdzie ich młodzi? Sami emerytowani UB-ecy, cwaniaki na wysokich emeryturach przyszli drzeć mordę, bo kończą im się przywileje – zaczął Kowalski.

Lider Narodowców RP jasno stwierdził, że organizatorom wszelkich wydarzeń pod egidą KOD nie chodzi o demokrację, a o to, by pasożytować na pracujących Polakach.

Oni nie krzyczą tu w obronie wolności. Chodzi im o to, żeby zawsze traktować was jak dojne krowy. Żeby pasożytować na Narodzie. Żeby kolejne pokolenie Polaków harowało na takich skurwysynów. Bezczelnych próżniaków, ludzi, którzy nigdy nie pracowali, a zawsze żyją ze zdrady Ojczyzny. Źródło: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
alexjones.pl Filmy Pozostałe Marian Kowalski: Bezczelne próżniaki, które zawsze żyją ze zdrady Ojczyzny