Font Size

Czcionka
alexjones.pl Filmy Pozostałe Nikola Tesla – Gospodarz Świata

Nikola Tesla – Gospodarz Świata

Nicola Tesla był najgenialniejszym odkrywcą i wynalazcą jaki chodził po Ziemi w znanej historii ludzkości, ale sam twierdził, że „Ja nie jestem autorem tych wynalazków”.

Przemieszczał się do światów i epok równoległych i stamtąd przynosił gotowe koncepcje wynalazków, bez żadnych obliczeń i eksperymentów – pojmował jedynie istotę rzeczy, zasadę działania.

Nicola Tesla twierdził, że „mój umysł jest tylko odbiornikiem. We wszechświecie znajduje się rdzeń, z którego uzyskujemy wiedzę, siłę, inspirację. Nie wnikałem w tajemnicę tego rdzenia, ale wiem, że on istnieje”.

Tesla uważał, że po śmierci, ludzka dusza nie umiera i jest możliwy stały kontakt z nią.

Nicola Tesla był przekonany, że wszystko we wszechświecie: galaktyki i elektrony mają świadomość, że Kosmos jest jednym żyjącym organizmem.

Uważał, że powinniśmy używać energii elektrycznej na Ziemi i nie powinniśmy za nią płacić, tak samo jak nie płacimy za powietrze.

Nicola Tesla był wynalazcą generatorów energii pozyskiwanej w nieograniczonych ilościach.

Polecamy obejrzenie filmu dokumentalnego o tym genialnym Serbie.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
alexjones.pl Filmy Pozostałe Nikola Tesla – Gospodarz Świata