Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Walczymy z terrorem szczepień - sąd, petycja i spotkanie w Poznaniu 29 marca
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Wtorek, 21 marzec 2017 18:37 Napisał

Walczymy z terrorem szczepień - sąd, petycja i spotkanie w Poznaniu 29 marca

Zapraszamy 29 marca do Poznania na kolejne posiedzenie sądu w sprawie ukarania Justyny Sochy za petycję Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej. Zaraz po posiedzeniu odwiedzimy wojewodę wielkopolskiego, który hojnie nakłada grzywny przymuszające do szczepień bez ponoszenia odpowiedzialności za ich powikłania. Odbędzie się również spotkanie „Przymus szczepień a nasze prawa”, gdzie będziemy debatować na temat zmian systemowych i jak do tego doprowadzić. Czekamy na Waszą inicjatywę i pomysły.

Plan wydarzeń:

1. Posiedzenie sądu w sprawie zażalenia Pawła Grzesiowskiego na umorzenie sprawy o ukaranie Justyny Socha ze „STOP NOP” za petycję odbędzie się 29 marca 2017 r. o godz. 09:00w Sądzie Okręgowym w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 32 w sali nr 214.

2. Następnie o godz.10:00 zostanie złożona petycja do Wojewody Wielkopolskiego o zaprzestanie nakładania grzywien (Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, al. Niepodległości 16).

3. Oraz o godz. 11:00 spotkanie pt. "Przymus szczepień a nasze prawa" w centrum Poznania (liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

 

PODPISZ PETYCJĘ! „STOP LOBBYSTOM KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ”


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 21 marzec 2017 21:08
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Walczymy z terrorem szczepień - sąd, petycja i spotkanie w Poznaniu 29 marca