Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Nasza świadomość i wolna wola a kontrola umysłu
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Sobota, 26 maj 2018 08:10 Autor: Andreas

Nasza świadomość i wolna wola a kontrola umysłu

 Ewa Pawela Ewa Pawela www.alternatywnyfestiwal.pl

27 maja (niedziela), g. 13.30 – 14.45, sala kameralna 203, budynek A

Podczas wykładu zostaną przedstawione różne techniki mapowania ludzkiego umysłu i stopniowego przeprogramowania osobowości, emocji, myśli i wspomnień zgodnie z wolą i potrzebami „kontrolerów”.

Poszukiwana będzie odpowiedź na pytanie, jakie warunki brzegowe muszą być spełnione, by można w ten sposób warunkować całe społeczeństwa czy też populacje konkretnych miast i czy faktycznie tego typu działania mają miejsce w naszej polskiej rzeczywistości (poruszane zagadnienia – smugi chemiczne, zanieczyszczenia szczepionek nanocząsteczkami metali, fluor w wodzie, GMO i skażona żywność, inteligentne liczniki oraz technologie telekomunikacyjne a zwłaszcza 5G ).

Przedstawione zostaną również propozycje przeciwdziałania w skali jednostki (ekranowanie, „odczulanie”, możliwość „odprogramowania”) i w przestrzeni społecznej (oddolne obywatelskie dążenie do wprowadzenia całkowitego zakazu zdalnej manipulacji ludzkim systemem nerwowym oraz wszelkie formy zbiorowego oddziaływania na poziomie energoinformacyjnym modlitwą, medytacją, miłością).

Wykład stworzony w oparciu o książki i wywiady znanych whistleblowerów, pracujących przy programach dr Roberta Duncana (CIA) i Barriego Trowera (Royal Navy), współczesne teorie i dyskusje o naturze ludzkiej świadomości i wolnej woli (neurofizjologia i/lub ezoteryka), materiały z niezależnych mediów o ukrytych aspektach nowinek technologicznych.

Ewa Pawela – romanistka (absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego), lingwistka (SorbonneNouvelle-ParisIII). Od 30 lat na emigracji we Francji, gdzie pracowała w różnych fundacjach działąjących na rzecz Polski. Prowadziła badania naukowe na temat języków mniejszościowych oraz ekologii języka baskijskiego. Tematem zadanym jej przez życie jest kontrola umysłu.

źródłó: http://www.alternatywnyfestiwal.pl/wyklad/20-nasza-swiadomosc-i-wolna-wola-a-kontrola-umysluŹródło: Stowarzyszenie STOPZET


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 26 maj 2018 12:06
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Nasza świadomość i wolna wola a kontrola umysłu