Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Poniedziałek, 27 styczeń 2014 15:57 Autor: admin

Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.

Zostało odczytane oświadczenie przeciw bezczynności polskich władz na ingerencję Izraela w suwerenność Polski w Krakowie i Oświęcimiu, przeciw kłamstwom środowisk żydowskich wobec Narodu Polskiego oraz przeciw zakłamywaniu prawdy historycznej.
Było trochę dziennikarzy, no i policja, która nas obstawiała. Na szczęście nikt z przeciwników politycznych się nie zjawił i odbyło się wszystko w przyjemnej atmosferze, ale za to zmarzliśmy. Już pod wieczór miejscowa kablówka podała, że grupa nacjonalistów zorganizowała manifestację…

Jeżeli mogą Państwo, to proszę przesyłać ten adres dalej do znanych Wam osób i na portale, facebook itp. oraz komentarze bo zaległa jakaś dziwna cisza w tym temacie. Poznański Związek chce Polaków obudzić, bo zagrożenie jest większe niż pozornie może się wydawać.

Poniżej w załączniku tekst oświadczenia oraz zdjęcia.

 

Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.

http://www.youtube.com/channel/UC3CfGd2IYDklZOMTuqNlreQ/videos

Poznański Związek Patriotyczny Wierni Polsce

 Pozdrawiam serdecznie. AC.


OŚWIADCZENIE

 


                         Poznańskiego Związku Patriotycznego – Wierni Polsce           
                         wobec ingerencji państwa Izrael w suwerenność Polski.

  
    Jak co roku 27-go stycznia organizowane są w Oświęcimiu obchody z okazji wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego Oświęcim-Birkenau. W tym roku uroczystości mają
niecodzienny wymiar. Na obchody ma przyjechać połowa izraelskiego Knesetu, który naruszając suwerenność Rzeczpospolitej Polskiej ma w Krakowie odbyć swoje posiedzenie.
Jest to niespotykane w warunkach pokojowych naruszenie międzynarodowych standardów przez inne, nieprzychylne nam państwo.
Protestujemy przeciw bezczynności polskich władz, które stwarzały wrażenie zaskoczenia tą sytuacją. Rzeczywistość wygląda zgoła inaczej. Prożydowskie polskie władze nie na darmo obiecywały spełnienie bezprawnych i bezpodstawnych roszczeń majątkowych, które wysuwają środowiska żydowskie. Nie na darmo tzw. polski rząd z Tuskiem i Bartoszewskim odbywał pozaprawne wyjazdowe posiedzenia w izraelskim Knesecie.
Teraz widać, że żydzi przyjeżdżając do Polski czują się jakby przyjeżdżali do siebie i po swoje
nie musząc się nikogo pytać. Ze strony żydowskiej jest to jawne podkreślanie swojej  wyższości
i wyrażenie pogardy dla Polaków. Wysuwane są ponadto kuriozalne żądania o eksterytorialność obozu zagłady.
Zastanawiająca jest metamorfoza żydowskich organizatorów całego przedsięwzięcia, którzy stwierdzają, że na podstawie ostatnich obserwacji Polska stała się krajem dobrze radzącym sobie
z antysemityzmem i przyjaznym miejscem do bycia tu żydem.
To jakim prawem cały czas Polskę opluwano i oczerniano przez środowiska żydowskie krajowe
i zagraniczne  jako największych antysemitów, a nawet jako faszystów.
Polacy nie są antysemitami i nie występujemy przeciw żydom, ale występujemy przeciw złu, które Oni czynią przez swoją nietolerancję, chęcią dominacji nad innymi, a przede wszystkim pogardą dla „gojów”, czyli nie-żydów.
Ze swojej strony możemy wyrazić ubolewanie nielicznym uczciwym i patriotycznie nastawionym do Polski żydom, gdy muszą się wstydzić za swoich żydowskich współplemieńców, którzy zamiast być wdzięczni, że mieszkają w Polsce – przybranej Ojczyźnie, wykorzystują Polskę wyłącznie dla własnych plemiennych interesów i interesów Izraela.  
Antysemityzm jest sztucznie kreowany i podtrzymywany, szczególnie w Polsce, przez środowiska żydowskie, by wzbudzić w nas poczucie winy, by podtrzymywać pamięć o Holokauście i własnej martyrologii, by uśpić naszą czujność wobec nich i przykryć tym całe zło, które czynią,
by w końcu bać się wymówić słowo żyd, by nie być podejrzanym o antysemityzm.
Dla przypomnienia, to Polacy jako pierwsi mieli swój holokaust, a później również cyganie i inne narody. To Polacy jako jedyni byli skazywani na śmierć całymi rodzinami za jakąkolwiek pomoc żydom.  Tysiące Polaków oddało za to życie, bo jako chrześcijanie chcieli ratować drugiego człowieka. Delegacja Knesetu chce obradować w Polsce by uchwalić, że nazywane do tej pory „polskie obozy koncentracyjne” należy nazywać „niemieckie nazistowskie obozy koncentracyjne”. Cóż takiego się nagle stało, bo dotychczas im nie przeszkadzało, że w ich, czy światowych mediach  mówiono i pisano o „polskich obozach”.
Czy odezwało się w nich poczucie winy?  Raczej jak zwykle u nich chodzi o pieniądze.
Od dawna wysuwają żądania 65 mld $ za rzekome pożydowskie mienie , które chcą bezpodstawnie
i bezprawnie wyłudzić od Polski. Żądania te wysuwa przede wszystkim amerykańska diaspora żydowska jakby zapomnieli, że Gomułka zawarł w 1960r umowę o zapłacie 40 mln ówczesnych dolarów rządowi USA za przejęcie roszczeń za pozostawione tzw. mienie pożydowskie.
Niestety tzw. polskie władze raczą o tym również nie pamiętać i po 1989r zaczęli skrycie oddawać bezprawnie żydom polskie mienie okradając w ten sposób Polaków.
Może jednak przyjeżdżają, by rozmawiać o tzw. dialogu żydowsko-chrześcijańskim?
Już ten dialog rozpoczęli w 1986r wypędzając rękoma polskiego Kościoła siostry Karmelitanki ze swojego klasztoru położonego na terenie obozu oświęcimskiego. Kontynuują ten swój dialog przez próby usunięcia Krzyża z oświęcimskiego żwirowiska.
Jeżeli polskie władze nie potrafią, to my im mówimy – wara od Krzyża Chrystusowego!

W ten przedziwny dialog na warunkach żydowskich został wciągnięty Kościół Polski.

Od kilku lat organizowane są dni judaizmu, których zadanie polega chyba wyłącznie na tym, by oswajać Polaków z żydami. Widać zapomniano przedwojenne oswajanie,  którego przewodnim żydowskim mottem było „wasze ulice, nasze kamienice”.
Mówi się o jakimś absurdalnym dialogu judaizmu z chrześcijaństwem.  Jaki to może być dialog, jeżeli żydzi zwalczają Jezusa Chrystusa po dzień dzisiejszy, a nie-żydów, czyli Gojów nazywają zwierzętami, które mają im służyć.
Jak ten dialog z innymi narodami i chrześcijanami wygląda, to należałoby zapytać delegację żydowską przy okazji czczenia ofiar holokaustu, czy wspomną o holokauście Palestyńczyków,
których wyrzucili z ich własnej ziemi, zamykając ich w getcie otoczonym 8 metrowym murem,
gdzie zabijane są do dziś w nalotach kobiety i dzieci. Czy wspomną, ze w wyniku ich 50-cio letniej okupacji i terroru, wojsko izraelskie zamordowało dziesiątki tysięcy Palestyńczyków, a  paręset tysięcy musiało uciekać ze swojego kraju?

Czy środowiska żydowskie zamiast wysuwać bezpodstawne roszczenia wobec Polaków nie powinni nas przeprosić za zbrodnie jakie popełniali ich współplemieńcy właśnie na Polakach
i za wszelkie rzucane przeciw nam fałszywe oskarżenia?

Czy doczekamy się ze strony żydów przeprosin:
- za to, że w czasie wkroczenia do Polski wojsk sowieckich tzw. obywatele polscy żydowskiego pochodzenia wydawali Polaków w ręce NKWD, przez co wielu naszych rodaków zginęło w Katyniu,
zostało zamordowanych lub wywiezionych na Syberię,  
- za kłamstwo o rzekomej naszej zbrodni w Jedwabnem, które ma tylko służyć do przedstawiania Polaków jako antysemitów i faszystów morujących żydów, a która to zbrodnia została dokonana przez  Niemców, co potwierdzają dokumenty,
- za kłamstwa rzucane na Armię Krajową o rzekomym prześladowaniu przez Nią żydów,
- za obciążanie Polaków winą za ofiary w getcie warszawskim, a może by tak sobie przypomnieli
do czego służyły żydowskie Judenraty i żydowska policja w getcie, gdzie żydzi wydawali na śmierć żydów,
- za torturowanie i mordowanie dziesiątków tysięcy żołnierzy polskiego antykomunistycznego podziemia dokonywanych przez funkcjonariuszy UB głównie żydowskiego pochodzenia, oraz za wiele innych wojennych i powojennych zbrodni na Polakach ,
- wreszcie za udział niektórych obywateli polskich żydowskiego pochodzenia w celowej trwającej
od 1989r do dziś wyprzedaży  majątku Rzeczpospolitej Polskiej pod dyktando tzw. doradców
Georga Sorosa i Jeffreya Sachsa, dziwnym trafem również żydowskiego pochodzenia,
którzy doprowadzili do grabieży majątku narodowego i ruiny milionów Polaków.

Jak na jedno Państwo Polskie i na jeden Polski Naród jakoś za dużo jest tych zbiegów okoliczności,
cierpień, zła i nienawiści, których doświadczaliśmy ze strony społeczności żydowskiej.
Taka jest ich wdzięczność  za to, że przed wiekami Rzeczpospolita Polska przygarnęła uchodźców żydowskich, którzy uciekali z innych krajów z powodu prześladowań. Dziś już widzimy dlaczego?!
Polski poeta żydowskiego pochodzenia tak mówił o żydach, swoich współplemieńcach:
Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić. (tyle cytatu)
Nawet gdyby się chciało zapomnieć o tych krzywdach wyrządzonych Polakom to dzisiejsza rzeczywistość temu nie pozwala.
Szczytem antypolskiego kłamstwa był niemiecki film „Nasze matki, nasi ojcowie”, gdzie przedstawiono żołnierzy AK jako skrajnych antysemitów i bandytów, a żołnierzy niemieckich jako obrońców żydów.    

Od dłuższego czasu widać swoistą antypolską koalicję Niemców dawnych oprawców z ich byłymi ofiarami Żydami.
Niemcy z roku na rok robią wszystko by umniejszać swoją winę, a Żydzi z roku na rok starają się by powiększać swoją martyrologię.
Jakoś nie słychać, by środowiska żydowskie sprzeciwiły się tym antypolskim kłamstwom.
Widać niemieckie odszkodowania mają moc przekonywania.
Polacy zasługują we własnym Kraju na upamiętnienie swojej martyrologii, ale zamiast Muzeum Martyrologii Polaków tzw. polskie władze wybudowały nam w Warszawie muzeum historii żydów, nie sprzeciwiając się jednocześnie budowie w Niemczech „muzeum wypędzonych”. Zamiast pomnika bohaterów bitwy Warszawskiej, Komorowski postawił pomnik najeźdźcom bolszewickim. Tak wygląda dziś polska polityka historyczna, a gdzie w Polsce w takim razie jest jeszcze miejsce dla Polaków i dla pamięci tych co za Polskę walczyli i ginęli?
Czy Polacy się przebudzą zanim zrobią z Polski nową generalną gubernię lub palestyńskie getto?
Systematycznie realizowany jest ponad naszymi głowami plan likwidacji polskości i Polski.
Sprzedano nas niemieckiej unii europejskiej, zdradzono Polskę w Smoleńsku, a teraz po cichu
w Krakowie próbuje się znów Polską handlować.
Rozwiązanie tych spraw powinno należeć do polskich władz, pod warunkiem, że muszą być polskie.
Czas najwyższy by inni zrozumieli, że na tej polskiej ziemi mieszkają Polacy, a co nam obca przemoc wzięła, lub chce wziąć, to Polacy i tak odbiorą i odbudują Polskę!

w imieniu Poznańskiego Związku Patriotycznego – Wierni Polsce
Bogdan Freytag
przewodniczącyŹródło artykułu: Padre


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 27 styczeń 2014 18:20
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Protest przeciw posiedzeniu Knesetu w Polsce 25.01.2014 w Poznaniu. Oświadczenie.