Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Ratuj Swoje Pieniądze - akcja repolonizacji banków
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Niedziela, 31 maj 2015 17:15 Napisał

Ratuj Swoje Pieniądze - akcja repolonizacji banków

Właśnie ruszyła ogólnopolska akcja społeczna, której skutkiem ma być repolonizacja banków działających w Polsce. Inicjatorem akcji jest Fundacja Jesteśmy Zmianą. Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich, którzy mają dość bankowego bezprawia, niszczenia polskiej gospodarki przez banki oraz popadania większości polskich rodzin w finansowe niewolnictwo.

Realną alternatywą dla kwitnącego w Polsce od lat procederu okradania Polaków z owoców ich ciężkiej pracy jest przede wszystkim doprowadzenie na skraj upadłości zagraniczne podmioty bankowe, a następnie przejęcie ich przez polski kapitał.

Wskaźniki wypłacalności banków kształtują się na poziomie 8 do 12%, więc wycofanie tylko 5% depozytów, stawia banki w stan niewypłacalności, czyli bankructwa. Masowo przeprowadzona akcja znacznie przyspieszy ten proces.

Żeby wspomóc naszą akcję, wystarczy że założysz konto w dowolnym banku spółdzielczym (SKOK-i nie są bankami, polecamy więc polskie banki spółdzielcze oraz Bank Pocztowy, który posiada znaczny udział kapitału polskiego) oraz przeniesiesz do niego swoje oszczędności i/lub ROR. To wszystko. Wyliczenia przeprowadzone przez specjalistów pokazują, że jeśli przyłączy się do naszej akcji tyko kilka procent Polaków, wystarczy to żeby rozpoczął się proces odzyskiwania kontroli nad polskim sektorem bankowym.

Pamiętaj, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny zabezpiecza Twoje depozyty do wartości 100.000 euro, więc osoby posiadające depozyty wyższe, muszą liczyć się z możliwością częściowej utraty swoich pieniędzy. Dlatego też warto swoje pieniądze lokować w bezpiecznych polskich bankach.

Proszę o każdy rodzaj medialnego wsparcia oraz o pomoc w rozpropagowaniu tej akcji.

Więcej szczegółów na stronie ratujswojepieniadze.pl 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(41 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 31 maj 2015 17:17
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Ratuj Swoje Pieniądze - akcja repolonizacji banków