Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Rewolucja Zdrowia - bezpłatna internetowa konferencja z udziałem wybitnych specjalistów. Zapraszamy
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Piątek, 23 wrzesień 2016 10:42 Napisał

Rewolucja Zdrowia - bezpłatna internetowa konferencja z udziałem wybitnych specjalistów. Zapraszamy

W mediach prawie codziennie słyszymy o jedynych i słusznych metodach na utrzymanie dobrego zdrowia, na leczenie albo brak możliwości wyleczenia niektórych chorób (np. Hashimoto), które są niepodważalne, bo poparte badaniami, autorytetami, itp. Jesteśmy niemalże zmuszani, by w to wierzyć, a jeśli ktoś nie wierzy to.... rusza lawina.

Jeszcze kilka lat temu, ba! jeszcze w tym roku można było usłyszeć jaka zdrowa jest margaryna! Choć kampania pro-margarynowa zdecydowanie osłabła, bo już nie dało się ukryć, że tłuszcze utwardzone mają fatalny wpływ na nasz układ krążenia i taka "pro-zdrowotna" margaryna może załatwić Ci... miażdżycę. Ale kto by się tym przejmował, interes się kręci. I kilka, kilkanaście lat temu margarynę zalecali jeść kardiolodzy - bo przecież dużo zdrowsza od masła. A kto uważał inaczej ten "podważa badania" - czyli oszołom. Tak jest też w wielu innych wypadkach: raka, chorób tarczycy, cholesterolu i wielu wielu innych chorobach i schorzeniach.

Dlatego trzeba to zmieniać poprzez wiedzę i edukację!

Od 19 do 22 października czeka nas wyjątkowe wydarzenie: pierwsza w Polsce internetowa konferencja poświęcona zdrowiu. Przedsięwzięcie odbywa się pod nazwą Rewolucja Zdrowia. W trakcie 4 dni będzie można przysłuchiwać się wykładom i rozmowom dotyczącym zdrowia, systemów leczenia i sposobów jak do zdrowia i leczenia naprawdę powinno się podchodzić. A co najciekawsze: TO WSZYSTKO BĘDZIE ZA DARMO.

Wśród rozmówców będzie można znaleźć bardzo ciekawe osoby ze świata medycyny naturalnej i wystąpią m.in.: Jerzy Zięba – postać, której raczej nie trzeba przedstawiać. Jerzy Zięba wystąpi na konferencji jako pierwszy 19 października o godz. 20:00. Oprócz niego będziemy mogli wysłuchać dr Jerzego Jaśkowskiego, osoby która odważnie mówi prawdę jak jesteśmy leczeni i na jakie patologie w systemie lecznictwa powinniśmy zwracać uwagę.

Ponadto przeprowadzimy rozmowę z Dorotą Gudaniec, aby dowiedzieć się czy naprawdę marihuana stosowana do celów leczniczych ma sens – czy jej zastosowanie powinno być szersze czy też ograniczone tak jak ma to miejsce obecnie. I co najważniejsze: czy jesteśmy rzetelnie informowani przez rządzących na temat skutków stosowania marihuany w lecznictwie.

Oprócz tego w Rewolucji Zdrowia będą uczestniczyć dietetycy, fitoterapeuci oraz znawcy medycyny holistycznej – wszystko po to, by dostarczyć Wam cennych rad i wskazówek jak postępować przy rozpoznaniu i leczeniu rozmaitych schorzeń oraz jak zmienić swoje podejście do leczenia na wielu płaszczyznach.

Konferencja jest za darmo dla każdego, wystarczy zarejestrować się klikając w ten link. Aby w niej uczestniczyć nie trzeba nigdzie jeździć – wszystko będziecie mogli śledzić nie ruszając się sprzed komputera lub smartfona – to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce. Warto więc skorzystać.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 25 wrzesień 2016 17:41
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Rewolucja Zdrowia - bezpłatna internetowa konferencja z udziałem wybitnych specjalistów. Zapraszamy