Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Zatrzymać CETA - akcja Anonymous Polska pod kryptonimem #OpLawina
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Piątek, 30 wrzesień 2016 11:33 Napisał

Zatrzymać CETA - akcja Anonymous Polska pod kryptonimem #OpLawina

Wystartowała operacja "Lawina", w której to Wy jesteście kluczowym elementem!

Nazwa nie jest z przypadku - cała operacja będzie czymś w rodzaju wielkiej, niebezpiecznej lawiny która spadnie na głowy Naszych władz, wybijając im z głowy dotychczasowe pomysły.

Operacja jest częścią czegoś znacznie większego, ale jak nie od razu Rzym zbudowano, tak teraz nie zdradzimy Wam wszystkich szczegółów.

Skierowana jest przeciwko koszmarnej, szkodliwej umowie CETA która właśnie teraz jest negocjowana BEZ NASZEGO UDZIAŁU.

Operacja jako całość znana Wam będzie pod kryptonimem #OpLawina.

 

W skrócie

Rząd PIS postanowił przyjąć umowę CETA. Mówiąc wprost, jest to oddanie resztek władzy najpotężniejszym korporacjom na świecie oraz poddanie się jednemu sądowi arbitrażowemu, który będzie działał na zlecenia korporacji.

Firmy będą mogły pozywać całe państwa jeśli tylko uznają, że szkodzi ono ich interesom. Z taką ochroną wprowadzą do kraju produkty genetycznie modyfikowane – żywność i nasiona, po czym zmonopolizują rynek wykańczając uprawy organiczne i lokalne.

Pod pretekstem ochrony, wtłoczą w nasze dzieci kolejne szczepionki unikając wszelkiej odpowiedzialności za powikłania, zaś prywatne banki zyskają nietykalność absolutną praktykując lichwę na niespotykaną dotąd skalę.

W ekspresowym tempie wprowadzane są środki cenzury i inwigilacji dyktowane koniecznością „ochrony przed terroryzmem”. Zobaczcie, jak szybko PIS zmienił zdanie o GMO, jak ochoczo podejmuje decyzje szkodzące nie tylko interesowi suwerennej Polski, ale prawom człowieka i wolności słowa. Zauważcie jak jednolita jest ich polityka w kontekście działań poprzednich rządów, gdy odfiltruje się drobne pokazowe sprzeczki i odciągające uwagę afery. Mają jeden cel – wypełnienie woli Panów. Wszystko będzie nadzorowane i rządzone przez ludzi, których nie zobaczycie w polityce, w gazetach czy w mediach. To ludzie tak potężni, że dyrygują wszystkim z cienia, spoza kurtyny politycznej szopki, gdzie pacynki posłusznie wykonują rozkazy. Takim rozkazem było wprowadzenie TTIP i CETA, i właśnie to obserwujemy.

Wkrótce zobaczymy prawdziwą moc władzy bo w życie wchodzi to, co dawno zaplanowano i spisano na wielu kartach, czyt. Nowy Porządek Świata z CETA, TTIP, międzynarodową armią i pełną kontrolą pieniądza. Zniewolenie absolutne. Wówczas zobaczycie, czym jest władza, but korporacji, opresja Panów tego Świata. Jedynym sposobem jest odcięcie się od tego łańcucha manipulacji i kontroli, oraz wykorzystanie potencjału drzemiącego w nas samych. A są to zasoby niespożyte. Zobaczcie film ilustrujący sposób przejmowania Świata przez tych ludzi. Radzę go obejrzeć, oraz wysłać go swoim znajomym nim będzie za późno, a wkrótce będzie.

 

Treść apelu

Jesteśmy w przededniu zmian, za które przeklną nas przyszłe pokolenia. Bez względu na to, jak mocno wierzycie w "nieomylność władzy", wysłuchajcie nas do końca, bo niektóre prawidłowości można dostrzec tylko z pewnej perspektywy, którą maskują lata indoktrynacji.

Rząd postanowił w naszym imieniu poprzeć umowy o wolnym handlu z USA i Kanadą (TTIP i CETA). Oznacza to, że Polska straci realną moc przeciwstawiania się naporowi amerykańskich i kanadyjskich korporacji.

W efekcie nasz kraj zostanie zalany żywnością i nasionami GMO, a lobbing farmeceutyczno-szczepionkowy zyska nowe środki obrony zarówno przed konsekwencjami szkodliwości, jak i przed ograniczeniem dystrybucji kontrowersyjnych produktów. Umowy TTIP i CETA posiadają wbudowany mechanizm ICS, dzięki któremu firma będzie mogła wnieść pozew przeciw państwu, które w jakikolwiek sposób ogranicza jej interesy.

Zastanówcie się, jakie będą tego konsekwencje dla Was i Waszych najbliższych. Jest też drugie pytanie: czyje dobro mają na względzie władze Polski?

Jest rzeczą oczywistą, że wizja przyszłości, w której korporacje dyktują warunki państwu i jej obywatelom to ziszczający się orwellowski koszmar. Myślicie, że to przypadek? Czas na głęboki oddech i spojrzenie na całość z dystansu. Pomyślcie, co robią obywatele, którym nie podoba się obecna władza. Próbują to obnażyć - stąd postępująca cenzura, inwigilacja społeczeństwa i ograniczenie wolności słowa. Zawiedzeni ludzie w końcu wychodzą na ulicę, ale są już ustawy usprawiedliwiające tłumienie takich zrywów, prawda? Czy nadal nie widzicie, dokąd to wszystko zmierza? Jesteśmy zamykani w niewidzialnej klatce kontroli.

Interesy korporacji i banków są jedyną wytyczną dla ademokratycznego organu ustawodawczego, jakim jest Komisja Europejska. Każde nowe prawo czy umowa wprowadzone w Unii Europejskiej, to oddanie części fundamentalnych praw i suwerenności na rzecz banków i korporacji. Mniej wolności dla nas, więcej dla nich - proste. Nieskrywanym już planem jest stworzenie jednego europejskiego Superpaństwa z jedną armią, jedną ekonomią i jedną władzą. To już nie teoria spiskowa, a udokumentowany fakt. W wizji podporządkowania wielkim kapitałom nie ma miejsca na wolność i suwerenność, nie ma miejsca na siłę i niezależność państwa obywatelskiego, również militarną i kulturową.

W tym świecie pieniądz i strach ostatecznie zastąpią mechanizmy uczciwej trójwładzy.

Właśnie do tego prowadzą nas ludzie, którym zaufaliście licząc na suwerenny i patriotyczny rząd. Rozejrzyjcie się i zobaczcie, co dzieje się wokół Was. Wiele rzeczy mogło umknąć Waszej uwadze, bo byliście zajęci "igrzyskami" w telewizji. Spójrzcie na spójność działania wszystkich postkomunistycznych władz Polski, spójrzcie na kierunek wprowadzanych przez nich zmian. Nieodpowiedzialnie głupie postępki jednej ze stron wywołuje reakcję strony przeciwnej i w konsekwencji akceptację środków cenzury. Wywoływany tak niepokój społeczny daje konsekwentnemu lobby kapitałów idealny pretekst do wprowadzania inwigilacji, pozbawienia obywateli wielu praw.

Problem - reakcja - rozwiązanie. Dziel i rządź. To działa bardzo skutecznie, gdy pieniądz ma większy wpływ na rządy niż wola ludu.

Partie polityczne nigdy nie były i nie będą WASZYMI przedstawicielami. Ci ludzie, świadomie lub nie, odgrywają przydzieloną rolę i zależnie od aktualnej potrzeby dopuszczani są do władzy. Chcecie dowodów? Przestańcie słuchać tego, o czym mówią i obserwujcie ich działania.

Tylko obserwujcie. Wtedy stanie się oczywiste, że to jedynie żałosna gra, niegodna nawet nominacji. Nadal uważacie, że wszystko wynika TYLKO z chciwej ludzkiej natury? Chwila zastanowienia: co dzieje się z bogactwami Polski, z przemysłem, produkcją, rolnictwem, lasami? W czyje ręce ostatecznie wpada cały majątek narodowy?

Kto narzuca regulacje i normy i kto na nich korzysta? Ten sam, spójny scenariusz we wszystkich państwach Unii - Grecja, Włochy, Ukraina, nawet Wielka Brytania. Technika jest prosta: zniszczyć rodzimą gospodarkę, wygenerować wirtualny dług i zażądać spłaty w realnych, prawdziwie wartościowych dobrach. Ekonomiczny podbój.

Wielu z was nie dopuszcza możliwości, że wszystko to może mieć wspólny mianownik, tłumacząc to przypadkiem lub ludzką naturą. Cóż, prawdziwą wartością światłego umysłu jest zmiana poglądów w obliczu nowych faktów... jeśli tylko je dostrzega. Wszyscy musimy zdać sobie sprawę z tego, że obecna sytuacja to tylko przedpole prawdziwych zmian. Na tym etapie nie mamy na tyle mocy, by zmienić cały świat, ale możemy zacząć od własnego podwórka.

Inni już to robią, więc nie jesteśmy sami. System chwieje się w posadach, desperacko przyspieszając tempo zmian planowanych na przyszłe dekady, a tego nie można już przypisać przypadkowi. Nadal możemy odciąć się od autorytarnego łańcucha zgubnych dyrektyw i lepiej kształtować przyszłość Polski w oparciu o własną wolę i bacząc na dobro przyszłych pokoleń.

 

Nie chcemy być częścią wojennej machiny ani jej ofiarą. Chcemy pokoju!

Nie chcemy zwierzchnictwa banków i korporacji. Chcemy niezależności!

Nie chcemy wpływów obcych krajów w naszym państwie. Chcemy PRAWDZIWEJ demokracji!

Nie chcemy wyprzedaży publicznego majątku. Chcemy rozwoju!

Nie chcemy prywatyzacji gospodarki narodowej. Chcemy ją odzyskać!

Nie chcemy lobbingu farmaceutycznego tuszującego prawdę dla zysku. Chcemy przejrzystości i prawdy!

Nie chcemy cenzury i inwigilacji obywateli. Chcemy wolności słowa!

 

Możemy sami decydować o tym, co jest dla nas dobre. Skorumpowane marionetki na scenie politycznej wyczerpały już kredyt zaufania i zrobiły to wielokrotnie.

Bracia i Siostry, Anonymous Poland rozpoczyna Operację "Lawina".

Jest to zdecydowana reakcja na informację o poparciu przez rząd umów CETA i TTIP, co jest soczystym splunięciem w twarz polskiemu społeczeństwu. Jest to również jasny dowód na to, że intencje wszystkich frakcji politycznych, łącznie z ruchami o "sponsorowanym" politycznym podłożu, są identyczne. To był pierwszy kamień lawiny, który pchnął już kilka innych. Nie poddamy się, bo mamy niewiele do stracenia. Rozpoczynamy fazę I Operacji Lawina - jest to wojna informacyjna. Udostępniajcie materiał, do którego link jest w opisie filmu we wszystkich możliwych portalach i w komentarzach. Są tam instrukcje jak robić to skutecznie, prosto i przede wszystkim - anonimowo. Twórzcie również własne materiały informacyjne, takie jak grafiki, teksty, ulotki, wideo, oraz udostępniajcie je wraz z tagiem #OpLawina. Zepnijmy wszystkie nasze starania w jedną spójną i SKUTECZNĄ akcję w walce o naszą przyszłość.

 

Więcej informacji wkrótce.

 

Jesteśmy Anonymous.

Jesteśmy legionem.

Nie przebaczamy.

Nie zapominamy.

Już za późno, by się nas spodziewać.

 

Linki:

http://www.dailymotion.com/video/x4uonwf

http://hastebin.com/paxiyugaqu.tex

https://ghostbin.com/paste/k3yzh

https://www.facebook.com/AIAPL/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(39 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 02 październik 2016 13:09
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Zatrzymać CETA - akcja Anonymous Polska pod kryptonimem #OpLawina