Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Protest przeciwko CETA już dzisiaj. Spotykamy się w Warszawie pod Kinoteką o godz. 14
Kategoria: Akcje i inicjatywy   Sobota, 15 październik 2016 07:55 Napisał

Protest przeciwko CETA już dzisiaj. Spotykamy się w Warszawie pod Kinoteką o godz. 14

Wszystkich, którym leży na sercu przyszłość naszego kraju, zachęcamy do wzięcia udziału w proteście przeciwko niszczącej naszą gospodarkę i wolność umowie CETA.

Przypomnę, że ze względu na umowę o wolnym handlu pomiędzy USA i Kanada, CETA potencjalnie ma dokładnie te same, lub dalej idące skutki, co powstrzymana dzięki naszym protestom umowa TTIP.

Środowiska wrogie Polsce oraz różnymi sposobami omamione lewactwo, usiłuje podzielić nas i skłócić, żeby powstrzymać naturalny odruch obronny społeczeństwa przed wprowadzaną po cichu zdradziecką ustawą, której potencjalne konsekwencje będą odczuwać także wnuki naszych wnuków.

Żeby odwrócić naszą uwagę od tego wydarzenia, wszystkim znany "filantrop" nazwiskiem Soros, organizuje w tym samym czasie demonstrację poparcia dla nielegalnych imigrantów, czyli tzw. uchodźców.

Ponadto środowiska związane z protestem koordynowanym przez organizację Akcja Demokracja, z sobie tylko znanych powodów postanowiły nie wyrazić zgody na udział w organizowanym przez nich wydarzeniu środowisk patriotycznych. Nie mnie oceniać ich motywacje, czy tok wydarzeń który doprowadził do takiej bulwersującej decyzji, możemy się tylko domyślać.

Wszystkich zainteresowanych marszem protestu przeciwko CETA i TTIP zapraszam do udziału w manifestacji już dzisiaj, tj. 15 października o godzinie 14.00. Spotykamy się pod Kinoteką (Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad).

Jednocześnie apeluję o rozsądek, bo zapewne będą wśród demonstrujących prowokatorzy, których zadaniem będzie doprowadzenie do konfrontacji pomiędzy protestującymi. Odwieczna zasada "dziel i rządź", bądźmy więc od nich mądrzejsi.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 15 październik 2016 15:44
alexjones.pl Inne Wydarzenia, akcje i inicjatywy Protest przeciwko CETA już dzisiaj. Spotykamy się w Warszawie pod Kinoteką o godz. 14