Wydrukuj tę stronę

Zapraszamy czytelników do samodzielnego publikowania artykułów w portalu AlexJones.pl.

Żeby dodać artykuł, musisz się najpierw zarejestrować się jako użytkownik, podając działający adres e-mail. Natychmiast po rejestracji, na ten adres mailowy zostaje automatycznie wysłany link aktywacyjny, który należy kliknąć, tym samym potwierdzając poprawność adresu e-mail.

Uwaga, to nie wszystko. Ze względu na dużą aktywność hakerską, przed zalogowaniem się do portalu, Twoje konto użytkownika musi zostać ręcznie zatwierdzone przez administratora. Po aktywowaniu konta, otrzymasz odpowiednią informację mailem.

Niestety ze względów praktycznych aktywacje z adresów IP przypisanych do Rosji, Ukrainy i Rumunii są automatycznie blokowane. Jeśli więc zamierzasz zarejestrować się łącząc się z tego obszaru, należy przesłać zaraz po rejestracji i zatwierdzeniu linku dodatkowego maila z prośbą o zatwierdzenie konta na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Po pełnym aktywowaniu konta i zalogowaniu się (formularz po prawej oraz na stronie głównej na dole po prawej), pojawi się przycisk umożliwiający wprowadzenie nowego artykułu.

Artykuł należy przypisać do pierwszej od góry kategorii "Nowe artykuły". Pojawi się on w portalu w odpowiedniej dla niego kategorii po zweryfikowaniu i aktywowaniu przez administratora.

Ilustracje artykułu

Domyślnie każdy artykuł w portalu alexjones.pl posiada ilustrację, którą dodajemy w zakładce "Ilustracja". Zamieszczając grafikę, jednocześnie oświadczasz, że posiadasz licencję na jej wykorzystanie lub prawa autorskie. Zamieszczając artykuł ponosisz wyłączną odpowiedzialność za ewentualne nieprawne wykorzystanie grafiki bez właściwej licencji. Te same zasady dotyczą ewentualnych dodatkowych zdjęć dołączonych do artykułu. Najprościej jest po prostu zamieszczać obrazy na wolnej licencji CC, których jest w internecie mnóstwo.

Ważne!

Publikacja artykułu na naszym portalu, oznacza że publikujący jest jego autorem, lub ma zgodę autora na publikację, lub dysponuję prawem do publikowania tego tekstu. Publikujący także ponosi odpowiedzialność w przypadku nieuprawnionego wykorzystania cudzych tekstów, także w przypadku gdy publikowany tekst narusza w jakikolwiek sposób prawa osób trzecich lub prawo.

To nie jest blog

Zastrzegam, że nie każdy tekst zostanie opublikowany. Zatwierdzamy wyłącznie wartościowe teksty, których tematyka wpisuje się w profil naszego portalu. Natomiast nie wspieramy i nie będziemy wspierać żadnej konkretnej opcji politycznej, czy światopoglądowej. Doceniamy oryginalne spojrzenie na rzeczywistość i przede wszystkim liczymy na artykuły pokazujące różnorodne punkty widzenia.

Każdy artykuł przed publikacją jest przez nas sprawdzany pod względem poprawności (stylistyka, interpunkcja, ortografia, formatowanie), zastrzegamy sobie więc możliwość korekty tekstu przed publikacją. Absolutnie nie ingerujemy w merytorykę artykułów.

Edycja opublikowanych artykułów

Po zatwierdzeniu publikacji Twojego artykułu, nadal masz możliwość jego edycji, niemniej każda zapisana zmiana w opublikowanym już artykule skutkuje jego wyłączeniem do czasu ponownego zaakceptowania go przez administratora. Stare artykuły nie są na bieżąco przez nas przeglądane, stąd edycja takiego artykułu zwykle kończy się jego trwałym usunięciem. Jeśli istnieje konieczność edycji artykułu starszego niż 2-3 dni, prosimy o przesłanie do nas informacji z prośbą o ponowne jego zatwierdzenie, wraz z tytułem artykułu którego prośba dotyczy.

 

UWAGA! Proszę o niezamieszczanie tekstów z różnymi formami jawnej, bądź ukrytej reklamy - na pewno nie zostaną one opublikowane.

Dziękuję.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)