Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne alexjones.pl Wspieraj nas finansowo

Szanowni czytelnicy, projekt alexjones.pl od początku był niekomercyjna inicjatywą obywatelską. Dzięki konsekwentnej pracy, udało się pozyskać tysiące stałych czytelników oraz dotrzeć z informacją do milionów osób. Bardzo cieszy nas stale rosnąca oglądalność tej strony, chociaż ciągle rosnąca jej popularność wymaga poświęcania jej coraz więcej czasu i środków.

Prowadzenie strony wiąże się z rosnącymi kosztami. Początkowo koszty nie były duże, teraz też nie są ogromne. Ważniejsze jest, że dotąd budowanie, rozwijanie i codzienne administrowanie portalu zajęło już wiele tysięcy godzin pracy. Dlatego, żeby portal mógł się dalej rozwijać potrzebujemy Waszego wsparcia, także finansowego.

Tutaj można dokonywać bezpośrednich wpłat na konto bankowe lub przez szybkie płatności PayPal (także płatności za pomocą karty).

Jeśli chciałbyś wesprzeć niezależne polskie media internetowe, możesz tego dokonać właśnie tutaj, dokonując wpłaty na utrzymanie i rozwój portalu alexjones.pl.

Za wszystkie wpłaty dziękujemy.

 

Wpłata przez PayPal i kartą kredytową:

 

Prowizja PayPal nieznacznie pomniejsza kwotę wpłaty, dlatego udostępniam też konto bankowe na które także można dokonywać przelewów:

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1206 5640 0121

 

 

Więcej na temat tego projektu tutaj.

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)