Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Antykoncepcja to niegodziwość! - twierdzi ekspertka minister Zalewskiej
Kategoria: Ciekawostki   Niedziela, 04 grudzień 2016 13:39 Autor: admin

Antykoncepcja to niegodziwość! - twierdzi ekspertka minister Zalewskiej

Antykoncepcja to niegodziwość! - twierdzi ekspertka minister Zalewskiej foto: Bryancalabro/Wikimedia Commons/CC

Urszula Dudziak to nowa ekspertka MEN od wychowania seksualnego. Nazywa się tak samo jak popularna piosenkarka, ale w odróżnieniu od niej poglądy ma raczej XIX-wieczne. Tak jak PiS.

Kim jest prof. Urszula Dudziak? To psycholog, teolog i od niedawna ministerialny rzeczoznawca podręczników wychowania do życia w rodzinie. To ona będzie głównym konsultantem MEN w sprawie opracowania programu nauczania przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”. Pokieruje kilkuosobowym zespołem, który opracuje treść nowego podręcznika, z którego wiedzę o życiu seksualnym i rodzinnym człowieka czerpać będą uczniowie w polskich szkołach.

Ekspertka znana jest ze specyficznych poglądów na temat rodziny i płodności.

Na przykład o antykoncepcji mówi na swoich wykładach tak: „Już sam jej cel jest niegodziwy, ponieważ uszkadza to, co zdrowe i właściwe. Czyli prowadzi do utraty płodności, daru Boga. Z czym wiąże się odrzucenie tego daru? Z uprzedmiotowieniem człowieka — odpowiada dr Dudziak. Czyli ze zrobieniem z niego instrumentu uciech seksualnych. Po drugie, z odarciem go z godności, a samego aktu miłości — z piękna”. Według ekspertki „jeśli kobieta miała w rodzinie nowotwór piersi, jest nieomal sto procent pewne, że i ona, rozbita od środka antykoncepcją hormonalną, zachoruje”. Również „stosowanie prezerwatywy i stosunek przerywany powoduje raka piersi, a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia, choruje”. Natomiast „in vitro skazuje dziecko na chłód zamrażarki”. O masturbacji ekspertka mówi, że jest to „żałosna próba dostarczenia sobie samemu przyjemności”, która”zubaża człowieka”.

Osoba, która ma zająć się edukacją seksualną młodych ludzi w szkołach, wygłasza poglądy rodem z XIX-wieku. Według doktorantów prof. Dudziak rozmawia wyłącznie z katolickimi mediami, w których się udziela, a swoją wiedzę opiera głównie na publikacjach teologicznych. Ekspertka wybrana przez minister Zalewską wyznaje pogląd, że antykoncepcja jest młodzieży niepotrzebna, ponieważ do ślubu żyje się w czystości, a później nie należy kontrolować płodności w żaden sposób. Tego będą uczyć się w szkołach młodzi Polacy w XXI wieku.

Antonina Świst

 

Źródło: pl.SputnikNews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Ostatnio zmieniany Niedziela, 04 grudzień 2016 15:51
alexjones.pl Inne Ciekawostki Antykoncepcja to niegodziwość! - twierdzi ekspertka minister Zalewskiej