Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Salafita aresztowany za podżeganie do gwałtów
Kategoria: Ciekawostki   Wtorek, 26 luty 2013 09:57 Napisał

Salafita aresztowany za podżeganie do gwałtów

W Egipcie aresztowano islamskiego kaznodzieję, Ahmada Mahmouda Abdullaha, który powiedział publicznie, że dozwolone jest seksualne molestowanie i gwałcenie kobiet, biorących udział w protestach antyrządowych.

Abdullah, który jest salafitą, został oskarżony o pohańbienie religii. Kaznodzieja, znany również jako Abu Islam, jest właścicielem kanału telewizyjnego al-Ummah. Słowa o gwałcie wypowiedział atakując na antenie kobiety, a także egipskich Koptów.

Abu Islam jest już sądzony za podarcie i znieważenie Biblii podczas gwałtownych protestów pod ambasadą amerykańską 11 września 2012, związanych z projekcją filmu „Niewinność muzułmanów”.

Egipski prokurator generalny poinformował, że otrzymał lawinę policyjnych raportów i skarg obywateli na nienawistne wypowiedzi kaznodziei, zarówno w jego telewizji, jak i dla gazety „Tahrir”. Nowe śledztwo podjęto po skardze chrześcijańskiego aktywisty Nagiba Gibraila. Abu Islam miał obrazić chrześcijan w TV al-Ummah, mówiąc, że Walentynki to święto, służące im do celebrowania cudzołóstwa i prostytucji”.


Źródło artykułu: Wolne Media » Wiadomości z kraju


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 26 luty 2013 10:05
alexjones.pl Inne Ciekawostki Salafita aresztowany za podżeganie do gwałtów