Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Pudzianowski o zamachu w Berlinie. „Chciałem chronić swoich kierowców. Komuś się to nie spodobało”
Kategoria: Ciekawostki   Czwartek, 22 grudzień 2016 16:09 Autor: admin

Pudzianowski o zamachu w Berlinie. „Chciałem chronić swoich kierowców. Komuś się to nie spodobało”

Rok temu firma transportowa Mariusza Pudzianowskiego zmagała się z problemem nielegalnych imigrantów, którzy napadali na ciężarówki w Calais. Pudzianowski publikował zdjęcia imigrantów rozrywających plandeki, ukrywających się w naczepach.

Wówczas zapowiadał, że będzie czekał na nielegalnych imigrantów z bejsbolem. „Niedługo sam przejadę się do UK promem z Calais i poczekam na kilku w naczepie. Jak mi ktoś z naszych pseudo-celebrytów powie, że ma być tolerancja, to wsadzę go do naczepy i niech zobaczy ludzkość oraz ich tolerancję!”- pisał Pudzianowski, który chciał bronić swojego biznesu. Nazywali go „ksenofobem” i „rasistą”. Sprawą zainteresował się nawet „HejtStop”, który zgłaszał wpisy do prokuratury.

Zamach terrorystyczny w Berlinie pokazuje, że Pudzianowski miał rację, chcąc bronić swoich kierowców. Na swoim profilu na Facebooku napisał o zamordowanym kierowcy Łukaszu Urbanie.

„Polski kierowca ciężarówki, bohater, który walczył z napastnikiem i przyczynił się do zmniejszenia rozmiarów tragedii” – napisał Pudzianowski.

„Przypomnijcie sobie akcję, którą nagłośniłem niemalże rok temu, gdy chciałem chronić swoich kierowców za pomocą prostego kija bejsbolowego. Komuś się to nie spodobało… a teraz pamiętajcie proszę o Panu Łukaszu, bo jego postawa była wprost bohaterska.” – kontynuował.

 

Źródło: NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(39 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 22 grudzień 2016 18:14
alexjones.pl Inne Ciekawostki Pudzianowski o zamachu w Berlinie. „Chciałem chronić swoich kierowców. Komuś się to nie spodobało”