Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Planujesz wymianę walut? Sprawdź, gdzie to zrobić najkorzystniej
Kategoria: Ciekawostki   Piątek, 23 grudzień 2016 08:46 Napisał

Planujesz wymianę walut? Sprawdź, gdzie to zrobić najkorzystniej

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą wymieniającym waluty ze względu na zagraniczne kontrakty, czy pracujesz za granicą i wysyłasz rodzinie pieniądze — powinieneś wiedzieć, gdzie wymienić walutę tak, by zaoszczędzić.

Niegdyś, by wymienić walutę udawaliśmy się do banku, albo kantoru stacjonarnego. Dziś nawet nie musimy ruszać się z domu, by przewalutować środki. Wystarczy mieć konto w kantorze online i cieszę się wygodą oraz dostępem do kantoru 24h na dobę.


Elastyczność

Jedną z najważniejszych zalet kantorów online jest ich dostępność o każdej porze dnia i nocy oraz możliwość korzystania z ich usług, kiedy tylko zechcemy. Dzięki temu, szybko przewalutujemy i wyślemy pieniądze w sytuacjach niecierpiących zwłoki. Co więcej, kantor Fritz Exchange oferuje innowacyjne rozwiązanie, którym są kantory automatyczne. Ich zaletą jest między innymi funkcja bankomatu i wpłatomatu oraz częste aktualizacje kursów online.

Intuicyjność i profesjonalna obsługa

By móc korzystać z internetowej platformy wymiany walut, wystarczy założyć konto podając wymagane dane, oraz podpiąć do niego konto walutowe i złotówkowe. Kantor internetowy Fritz Exchange zapewnia błyskawiczne rozliczenie 90% transakcji w 15 minut.
Wykonywanie operacji przez Internet nie oznacza, że jesteśmy pozostawieni samym sobie. Kantor Fritz Exchange zapewnia pomoc doświadczonych specjalistów: począwszy od dealerów walutowych, poprzez biuro klienta, a skończywszy na doradcach ds. rynków finansowych.


Oszczędności

Korzystanie z kantorów online to duże oszczędności. Internetowy kantor Fritz Exchange oferuje konkurencyjne spready. W porównaniu do kantorów tradycyjnych i banków różnica w spreadach wynosi nawet kilkadziesiąt groszy. Nie da się ukryć, że przy częstych transakcjach na większe kwoty, te różnice są jak najbardziej odczuwalne. Dla przykładu: przy zakupie lub sprzedaży 1000 zł możliwa jest jednorazowa oszczędność na poziomie 100 zł.


Udogodnienia dla klientów

Kantory online oferują specjalne oferty dla swoich stałych klientów, którzy regularnie przeprowadzają transakcje, bądź zlecają przewalutowania na duże kwoty. Stali klienci mogą negocjować ceny kursów, co zapewnia im znaczne oszczędności.

Kantory on-line to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i oszczędności. Zapewniają całodobowy dostęp do finansów i są łatwe w obsłudze. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak aplikacje mobilne i kantory automatyczne, mamy nieograniczone możliwości korzystania z konta i planowania przyszłych transakcji. Co więcej, prócz oszczędności i dedykowanych rozwiązań zyskujemy wsparcie ekspertów.

- artykuł zewnętrzny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Artykuły powiązane

alexjones.pl Inne Ciekawostki Planujesz wymianę walut? Sprawdź, gdzie to zrobić najkorzystniej