Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Tajemnicza śmierć Jacinthy Saldanhy
Kategoria: Ciekawostki   Środa, 12 grudzień 2012 18:02 Napisał

Tajemnicza śmierć Jacinthy Saldanhy

Jacintha Saldanha, pielęgniarka, która australijscy prezenterzy radiowi “wkręcili” w rozmowę z fałszywą królową i księciem Karolem, na pewno popełniła samobójstwo – twierdzi “Daily Mail”. Gazeta twierdzi, że kobieta powiesiła się w służbowym mieszkaniu. Zostawiła też krótki list do rodziny, który wskazuje na przyczyny samobójstwa.

Brytyjska policja nie potwierdza tych rewelacji i czeka na wyniki autopsji – informuje sky.com.

Dwoje prezenterów stacji 2DayFM zadzwoniło w zeszłym tygodniu do szpitala, podając się za Elżbietę II i księcia Karola i domagając się informacji o stanie zdrowia księżnej Cambridge, która przebywała w szpitalu z powodu uporczywych wymiotów ciążowych. Pielęgniarka z recepcji Jacintha Saldanha, która odebrała telefon, przełączyła rozmowę do swojej koleżanki. Ta poinformowała, że księżna śpi, jej stan jest stabilny i w nocy nie wydarzyło się nic szczególnego.

Coś co miało być niewinnym żartem skończyło się jednak tragedią. Rodzina pielęgniarki domaga się wyjaśnień od szpitala, władze szpitala zapowiadają drobiazgowe dochodzenie wewnętrzne a Scotland Yard śledztwo. Przesłuchani maja m.in. zostać australijscy DJe, którzy wymyślili ten “dowcip“: Michael Christian i Mel Greig. Stacja już ich zawiesiła w obowiązkach i przeprosiła rodzinę pielęgniarki. Szefowie rozgłośni zapowiedzieli, że wszystkie wpływy z reklamy do końca tego roku przeznaczy dla rodziny Jacinthy – jej męża i dwójki nastoletnich dzieci.

Brytyjskie media twierdzą, że 46-letnia pielęgniarka nie powiedziała rodzinie o tym, że stała się ofiarą żartu australijskich prezenterów. Jednak zdaniem jej koleżanek strasznie to przeżyła i była w złym stanie psychicznym. Samobójstwo popełniła w piątek, tuż przed wyjazdem do domu w Bristolu, gdzie czekał na nią mąż i dzieci.

*

Wcale nie zdziwiłbym się gdyby za śmiercią biednej pani Saldanha stał słynny ostatnimi czasy “seryjny samobójca”, tyle że w wersji brytyjskiej. Bardzo niebezpiecznym jest publicznie ośmieszać potomków Merowingów i zdradzać informację  o dziecku człowieka, w którym wielu upatruje przyszłego lidera okultystycznych elit… (patrz poniżej) – Radtrap

Źródło artykułu: Loża bez tajemnic


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 19 grudzień 2012 03:51
alexjones.pl Inne Ciekawostki Tajemnicza śmierć Jacinthy Saldanhy