Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Błogosławieni prawnicy którzy zabiorą każde pieniadze - każdemu...
Kategoria: Ciekawostki   Środa, 24 maj 2017 03:01 Napisał

Błogosławieni prawnicy którzy zabiorą każde pieniadze - każdemu...

Okazuje się, że problemy z "prawnikami" (hienami żyjącymi z nadużywania prawa) mamy nie tylko my w Polsce. Zresztą nasze problemy to wynik przywlekania na polski grunt najgorszych zjawisk z całego świata. Dotyczy to moralności, obyczajowości, pseudo kultury, socjologii, socjotechniki no i oczywiście nadużywania prawa.

Dzięki "prawnikom" okazuje się, że w Montgomery County w stanie Wirginia "czyniący pokój nie mogą być pobłogosławieni".
Szeryfowi tego powiatu nakazano 17 maja, aby usunął naklejki zawierające znany cytat Ewangelii Św. Mateusza z samochodów patrolowych.

image

Naklejki z napisem "Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój" umieszczono na samochodach w marcu.
"Naszym zamiarem było, i nadal jest, aby uczcić naszych kolegów i koleżanki uczestniczących w egzekwowaniu prawa", napisał w swoim oświadczeniu szeryf C.H. Partin. Szeryf powiedział, że naklejki zostały usunięte na wniosek okręgowej rady nadzorczej.

"Podczas  obchodów tygodnia policji chcemy skupić się na tych, którzy zapłacili ostateczną ofiarę, służąc swoim wspólnotom", powiedział szeryf. "Ostatnią rzeczą, jakiej spodziewaliśmy się z tej okazji, było podzielenia mężczyzn i kobiet, którzy na co dzień ofiarnie służą swoim społecznościom".

Według (niektórych) powiatowych nadzorców słowa "Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój" odnoszą się do Ewangelii Mateusza 5: 9, przez co mają naruszać przepisy dotyczące oddzielenia Kościoła i Państwa i pierwszej poprawki do amerykańskiej Konstytucji.

Pan Tuck z Rady Nadzorczej powiedział, że rada podjęła decyzję po konsultacji z adwokatem. Pan adwokat stwierdził, że "opierając się na obecnym orzecznictwie naklejki mogłyby stanowić naruszenie pierwszej poprawki opartej z powodu odniesienia do pisma Mateusza 5: 9".
Jak widać Montgomery County Board of Supervisors jest w rozpaczliwej sytuacji znalezienia adwokata, który rozumie prawo. Jest to sytuacja podobna jak w Polsce, gdzie potrzebujemy prawników, którzy zrozumieją że Suwerenem jest Naród Polski, a nie uzurpator mający za partyjne zasługi tytuł "profesora" a reprezentujący "kastę prawników".

Pan nadzorca podjął decyzję i wydał rozkaz, działając prewencyjnie i podobno w trosce o zaoszczędzenie grosza publicznego.

Pan Tuck powiedział, że mógłby zignorować porady adwokata, ale to by spowodowało, że powiat byłby zagrożone utratą setek tysięcy dolarów. "Nie wierzę, że obywatele hrabstwa Montgomery chcą, abym wpadł w sytuację, w której setki tysięcy dolarów podatkowych mogłoby zostać przyznane ACLU (lewacka organizacja ateistyczna) ", powiedział.

Ale jak na razie jeszcze żadnej skargi nie było. Ale pojawiła się notatka w lewackiej prasie. Dlatego ludzie nie lubią dziennikarzy gazet. Szukaja problemów tam gdzie ich nie ma. Mieszają tam gdzie nie trzeba. wtykają paluchy tam gdzie nie powinni a powinni je wtykać sobie.

Błogosławieni są prawnicy, ponieważ "dziedziczą" pieniądze każdego ... - takie stwierdzenie ciśnie się na usta i jest ono aktualne na całym świecie.

PS. Według libertynów rozdział kościoła i państwa polega na tym że kościół nie ma prawa mówić aby oni postępowali zgodnie z prawem ustanowionym przez Boga a oni twierdzą że wszyscy muszą postępować według praw ustalonych przez nich.

image


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 24 maj 2017 08:41
alexjones.pl Inne Ciekawostki Błogosławieni prawnicy którzy zabiorą każde pieniadze - każdemu...