Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Małe szanse na zdjęcie z urzędu Donalda Trumpa
Kategoria: Ciekawostki   Sobota, 10 czerwiec 2017 10:51 Autor: admin

Małe szanse na zdjęcie z urzędu Donalda Trumpa

Według jednej z głównych stron bukmacherskich obecnie istnieje minimalne prawdopodobieństwo, że Donald Trump zostanie postawiony w stan impiczmentu. Zeznania przed komisją parlamentarną szefa FBI Comeya, jeśli już to pomogły prezydentowi.

Ladbrokes, brytyjska firma bukmacherska zmniejszyła szanse na zdjęcie z urzędu Trumpa na 4/7, co zmieniło się z poprzednich 4/5. Oznacza to, że po dzisiejszych przesłuchaniach impiczment jest mniej prawdopodobny. Matthew Garrahan z „Financial Times” potwierdził tę wiadomość na „Twitterze”.

Pomimo tego, że lewica przygotowana była na spektakl, który miał być początkiem końca Trumpa, to zeznania Comeya jedynie ugruntowały pozycję prezydenta.

Użytkownicy „Tweetera” będący zwolennikami Trumpa wskazali po zeznaniach, że Comey przedstawił jeszcze więcej powodów do zmartwień dla siebie i demokratów. W trakcie przesłuchań Comey przyznał m.in. iż przekazał do prasy treść tajnych rozmów z prezydentem.

Według adwokata Jonathana Turleya, wydaje się, że Comey naruszył prawo przyznając się do tego, że „celowo użył” przyjaciela „na wydziale prawa Uniwerytetu Columbii, aby przesłał notatki do mediów”.

Comey potwierdził również, że Donald Trump nigdy nie był częścią śledztwa FBI, obalając twierdzenia mediów. Były dyrektor FBI przyznał również, że adwokat Obamy, Loretta Lynch zmuszała go aby „zlekceważył śledztwo w sprawie serwera poczty elektronicznej [Hillary] Clinton”.

Ogólnie rzecz ujmując jest to kolejny zły dzień dla demokratów i jednocześnie więcej dowodów na ugruntowanie pozycji Trumpa, dlatego też szanse na usunnięcuie go ze stanowiska, które były praktycznie zerowe obecnie zniknęły kompletnie.

 

Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 10 czerwiec 2017 11:54
alexjones.pl Inne Ciekawostki Małe szanse na zdjęcie z urzędu Donalda Trumpa