Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Czy Donald Tusk jest masonem?
Kategoria: Ciekawostki   Wtorek, 24 wrzesień 2013 12:46 Napisał

Czy Donald Tusk jest masonem?

Czy jestem masonem? Czy jestem masonem? Robert Brzoza

W Polsce masoneria i masoni są tematem tabu. Wiele mówi się o służbach specjalnych, agentach PRL-u, donosicielach. I dobrze. Natomiast jest wielka cisza na temat masonów trudniących się takimi zawodami jak: polityk czy dziennikarz.

Kto to jest mason?

Dla mnie mason jest znacznie gorszym typem człowieka od donosiciela czy agentów PRL-u. Masonów powinniśmy traktować na równi z agentami obcych wywiadów.

Dlaczego?

Bo najpierw służą swoim panom, a dopiero później swojemu krajowi.

Uważam, że nikt z obecnych i byłych masonów nie powinien pełnić służby w  urzędach państwowych, ani pracować w niezależnych mediach.

Jeżeli nie wiesz kim są masoni, to zapraszam do artykułu – "Prawdziwy obraz masonerii"

Masonii w organizacjach międzynarodowych

Dzisiaj masoni ściągnęli swoje fartuszkowe ubranka i przebrali się w garnitury. Mamy kolejnych „przebierańców”. Dawniej przynajmniej odważnie pozowali do zdjęć.

Dzisiaj rozpoznamy ich po różnych detalach, jak ubranie masońskie i „masoński uścisk dłoni”.

 

masoński uścisk dłoni

ubrania masońskie

Skąd wiemy, że są to element identyfikujące masonów?

Z ich historii. Kiedyś nie chowali się tak jak dzisiaj, ale dumnie prezentowali ordery i przynależność do organizacji. Dzisiaj jest większa świadomość społeczeństwa, dlatego wielu z nich uciekło do podziemia. Niekoniecznie jest to przenośnia.

Zdjęcie dwóch masonów z ONZ:

masoński uścisk - zdjecie 2

Czy „zimna wojna” była prawdziwa?

Poniżej przedstawiam zdjęcie Michaiła Gorbaczowa z Ronaldem Reaganem. Panowie pozują do zdjęcia ściskając swoje dłonie „uściskiem masońskim”.

Od razu nasuwa się pytanie czy ci panowie należeli do masonerii?

A jeżeli tak, to czy „zimna wojna” była teatrem dla ludu, czyli straszakiem społecznym, tak jak dzisiaj są terroryści?

Należy zaznaczyć, że masoneria jest organizacją międzynarodową, nie znającą granic. Nieważne do jakiej loży należy dany mason i w którym kraju. Wszyscy oni mają te same zasady, te same poglądy i w dziwny sposób uczestniczą w znanych z religii starożytnych rytuałach. A mowa o organizacji biznesowej jest tylko tą lepszą połową prawdy.

Więcej dowodów o masońskich konstruktorach drugiej wojny światowej (Churchill, Stalin, Roosevelt) przedstawiam w raporcie - "Polska Sprawa."

gorbaczow reagan - duze

Czy Donald Tusk jest masonem?

Mało jest dokumentów na temat polskich masonów w kręgach polityki. Natomiast poniższe zdjęcie jest bardzo zastanawiające.

Dlaczego Donald Tusk ujmuje dłoń szefa Komisji Europejskiej Jose Mauel Barroso w masoński sposób?

Czy jest to przypadek?

tusk uscisk masonski 2

 Czy Donald Tusk udaje kogoś innego czy faktycznie jest masonem?

Moim zdaniem nie udaje, ponieważ uroczystość nie ma miejsca przy ognisku i kiełbaskach, tylko panowie znajdują się na bardzo ważnym spotkaniu: podpisanie traktatu lisbońskiego (oglądnij ten fragment filmu, a być może sam/sama stwierdzisz, że tu nie było przypadku).

Przy tak ważnych osobistościach w strukturach finansjery, nie można udawać błazna ani pajaca. Donald Tusk jak i wielu polityków z jego otoczenia marzy o stołkach w kartelach finansowych (NATO, Unia Europejska). Dlatego udawanie masona na tak wysokim szczeblu jest niemożliwe. 

Być może teraz dużo łatwiej nam zrozumieć osobę, która bez mrugnięcia okiem prowadzi Polskę pod topór Unii Europejskiej. Osobę, która kiedyś walczyła o niepodlegość Polski, a dzisiaj poddała się całkowicie obcym interesom. Na co wskazuje Smoleńsk i droga gospodarcza w stronę Grecji.

Refleksja

Mimo wszystko mam nadzieję, że powyższy uścisk dłoni był niesmacznym zbiegiem okoliczności. Tak samo jak osoba pana Andrzeja Olechowskiego, który zakładał Platformę Obywatelską.

Uważajmy jednak na masonów i nie zgadzajmy się na ich upublicznianie.

 

1 - Zapraszam do działu z filmami  - „Masoni w Polsce” oraz do wykładu Stanisława Krajskiego na temat powstania masoneri w Polsce – http://filmy.robertbrzoza.pl/masoneria

2 - Więcej na temat masonów, którzy dotarli do Polski dzięki służbą specjalnym, znajdziesz w darmowym raporcie – „Polska Sprawa”

3 - Sprawdź kto jest masonem - "Lista Masonów."Robert Brzoza Robert Brzoza


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 24 wrzesień 2013 14:20
alexjones.pl Inne Ciekawostki Czy Donald Tusk jest masonem?