Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Obama mądry inaczej. Zobacz co odpowiedział ex-prezydent na proste pytanie
Kategoria: Ciekawostki   Poniedziałek, 08 październik 2018 07:06 Autor: Andreas

Obama mądry inaczej. Zobacz co odpowiedział ex-prezydent na proste pytanie

Obama mądry inaczej. Zobacz co odpowiedział ex-prezydent na proste pytanie DonkeyHotey/Flickr/CC BY 2.0

„Przywitałbym się ze swoimi pracownikami” odpowiedział poprzedni prezydent USA Barack Obama. Tyle miał do powiedzenia, ex-prezydent, zapytany, „Co by zrobił i dlaczego, gdyby był prezydentem jeszcze raz, na jeden dzień?”

Takie pytanie Obama otrzymał na Forum Biznesowym w Oslo. Obama uśmiechnął się lekko. Tłum zachichotał, gdy podniósł rękę.
„Wiesz, prawda jest taka, że gdybym był prezydentem na jeden dzień, nie zrobiłbym wiele, ponieważ, um … natura …” odpowiedział wyraźnie zaskoczony.

„W ciągu jednego dnia przywitałbym wszystkich pracowników Białego Domu, za którymi tęsknię”, powiedział, ponownie podejmując odpowiedź na swój temat, a nie mówiąc nic, co by zrobił dla Amerykanów.

W końcu dał typową urzędniczą odpowiedź: „Gdybym znów zasiadł na swoim miejscu, skupiłbym się na tym, jak możemy nadal wykorzystywać postępy poczynione podczas mojej prezydentury”.

Barack Obama, którego mainstremowe media przedstawiały, jako wybitnego intelektualistę, w swoich odpowiedziach nie miał nic konkretnego do zaoferowania Amerykanom. Nawet nie potrafił fantazjować. Proste pytanie przerosło ex-prezydenta.

Obama, kiedy był prezydentem-elektem, otrzymał Nagrodę Nobla. Za nic. Teraz TEŻ nic nie ma do powiedzenia obywatelom. Koło się zamyka.

Źródło: The Drudge Report

Za: Najwyższy Czas! (02/10/2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Powyższe jest tylko przykładem, że wielu przywódców współczesnego świata – ze Stanami Zjednoczonymi na czele – tak naprawdę nie potrafi nic powiedzieć gdy zabraknie im promptera. Liderzy ci to bezwolne pacynki kierowane przez potężne siły sterujące tzw. demokracją.

 

Źródło: Bibula – pismo niezalezne


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 08 październik 2018 12:41
alexjones.pl Inne Ciekawostki Obama mądry inaczej. Zobacz co odpowiedział ex-prezydent na proste pytanie