Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Co stało się z Rothschildami i Rockefellerami? (Polski wątek)
Kategoria: Ciekawostki   Poniedziałek, 16 wrzesień 2019 12:04 Autor: Andreas

Co stało się z Rothschildami i Rockefellerami? (Polski wątek)

Jacob Rothschild Jacob Rothschild Wikimedia Commons CC BY-SA 4.0

Langau obok miasteczka Gaming znajduje się dwie godziny jazdy na zachód od Wiednia i jest 16 razy większa niż nowojorski Central Park. Do niedawna nieruchomość ta była własnością spadkobierców Rothschildów – Nancy Clarice Tilghman oraz Geoffrey’a R. Hogueta, ale została sprzedana – ujawnił Klaus Bischof, pośrednik nieruchomości zajmujący się tą sprawą.

„Taka transakcja zdarza się raz na 100 lat w takiej rodzinie, jak Rothschildowie” – komentuje Bischof. „Wielu przedsiębiorców z Niemiec, Szwajcarii i Austrii było chętnych na zakup tego obiektu” – dodaje.

Mieszkający w USA Rothschildowie zdecydowali się sprzedać nieruchomość austriackiej rodzinie Prinzhorn, ponieważ nabywcy obiecali rozwijać leśnictwo oraz przenieść się w region Dolnej Austrii. Majątek przedsiębiorców Corda i Thomasa Prinzhorna jest wart ok. 1,1 mld euro, wynika z szacunków austriackiego magazynu „Trend”.

„Każda transakcja dotycząca nieruchomości powyżej 1000 hektarów jest duża, więc ta jest zupełnie wyjątkowa. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie ze strony przedsiębiorców, którzy szukają długoterminowych inwestycji w środowisku niskich stóp procentowych” – wyjaśnia Klaus Bischof.

Ile wniosła wartość tej transakcji? Bischof odmawia komentarza, wskazując jednocześnie, że była to największa transakcja w jego 25-letniej karierze w obszarze pośrednictwa nieruchomości. Magazyn „Tredn” pisze o ok. 90 mln euro.
W posiadłości Langau znajdują się wieże strzelnicze, dwie elektrownie oraz ok. 15 budynków – wylicza Bischof.

„Jesteśmy firmą rodzinną i uważamy, że te inwestycje w drewno i lasy są dobrym dodatkiem do grupy naszych firm” – napisał przedstawiciel nowych właścicieli – rodziny Prinzhorn, działającej w branży papieru i kartonów.

Rodzina Rothschildów stała się jednym z największych właścicieli nieruchomości w Austrii w XIX wieku po tym, jak Anzelm Rothschild, syn wiedeńskiego bankiera Salomona, stał się wpływowym bankierem w imperium Habsburgów. Rothschildowie początkowo posiadali 13 tys. hektarów i oprócz sprzedanego majątku wciąż są właścicielami reszty.

źródło: https://forsal.pl/artykuly/1101376,rothschild-historyczna-transakcja-w-europie-rothschildowie-sprzedali-5400-hektarowy-majatek-w-austrii.html

 

Kim są dziś spadkobiercy barona Alphonsona de Rothschilda

Rzeczywistymi członkami rodziny Rothschildów, którzy sprzedali nieruchomość, są obywatele amerykańscy, którzy są wnukami słynnego austriackiego patriarchy, barona Alphonsona de Rothschilda. Nancy Clarice Hoguet Tilghman i Geoffrey R. Hoguet byli zleceniodawcami transakcji.

Nancy jest mężatką i pracuje jako niezależna dziennikarka dla największych amerykańskich redakcji  MSM, NY Times, HuffPo i CNN. Jest także członkiem zarządu Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Powinniśmy zanotować połączenia Nancy z największymi koncernami medialnymi oraz zarządem najpotężniejszej amerykańskiej organizacji politycznej jaką jest CFR, musimy mieć na uwadze, że Nancy nie potrzebuje pełnić żadnej funkcji aby zapewnić utrzymanie sobie i rodzinie, ponieważ o to zadbał już jej dziadek pozostawiając jej niewyobrażalną fortunę, stanowiska te są wykorzystywane przez rodzinę Rothschild oraz spadkobierców do wpływania na amerykańską politykę i amerykański establishment.

Jej brat Geoffrey Hoguet dzieli swój czas między różne interesy, zarządza wieloma nieruchomościami i funduszami inwestycjami oraz pełni funkcje członka zarządu wielu globalnych organizacji.

Potomek barona Rothschilda współtworzy grupę kryzysową International Crisis Group, w jej skład wchodzi wiele międzynarodowych koncernów i wpływowych organizacji finansujących rewolucje i opozycje w krajach w których globaliści (Rothschildowie) chcą wprowadzić na stanowiska rządowe swoich ludzi.

https://www.crisisgroup.org/support-us/our-supporters/individuals-corporations/crisis-group-councils

Hoguet jest związany również z Polską poprzez Polsko Amerykańska Fundacja Wolności gdzie pełni funkcje członka zarządu wraz z polskimi ambasadorami i ministrami. Organizacja finansuje stypendia wyróżniającym się absolwentom tworząc zaplecze kadrowe oraz wspiera lokalne inicjatywy dla lobby amerykańskiego, a wszystko pod kontrolą członka rodziny Rothschild.

http://pafw.pl/rada-dyrektorow/

Geoffrey Hoguet pełni również funkcję dyrektora Hastings Center, organizacji, która wiąże go z bieżącymi inicjatywami w dziedzinie bioetyki. Hasting Centre jest amerykańskim przedstawicielstwem międzynarodowego forum trans humanistycznego The Aspen Institute. Forum łączy ze sobą świat polityki ze światem wielkich koncernów w celu wdrażania globalistycznych planów (Rothschildów) Agenda 21 i Agenda 2030 oraz technologi AI (artificial intelligence) czyli dehumanizacji człowieka na rzecz trans humanizmu, połączenia człowieka z komputerem w celu całkowitego kontrolowania społeczeństwa za pomocą zaawansowanej technologii.Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 15 wrzesień 2019 20:57
alexjones.pl Inne Ciekawostki Co stało się z Rothschildami i Rockefellerami? (Polski wątek)