Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Meksykański rząd ujawni istnienie istot pozaziemskich? Pytanie: kiedy?
Kategoria: Ciekawostki   Wtorek, 18 luty 2014 12:29 Autor: admin

Meksykański rząd ujawni istnienie istot pozaziemskich? Pytanie: kiedy?

Meksykański rząd ujawni istnienie istot pozaziemskich? Pytanie: kiedy? foto: Roswell UFO Museum/Wikimedia Commons/CC

Władze Meksyku już wkrótce opublikować mają starożytne dokumenty Majów, wśród których znajdą się dowody potwierdzające istnienie oraz kontakty człowieka z pozaziemskimi cywilizacjami.

Dokumenty mają być ujawnione przy wsparciu grupy archeologów, sam rząd meksykański póki co nie zajął w tej sprawie żadnego stanowiska, nie zostało również opublikowane żadne oficjalne oświadczenie. Jedyną osobą która postanowiła się odnieść do całej sprawy jest Luis Augusto García Rosado, minister turystyki stanu Campeche, który w telefonicznym wywiadzie wspomniał o istnieniu leżących w dżungli lądowisk liczących około 3 tysięcy lat, przyznał również, że miał miejsce kontakt „między Majami a istotami pozaziemskimi, co znajduje potwierdzenie w tłumaczeniach źródeł, które rząd od pewnego czasu przetrzymywał w zabezpieczonych, podziemnych kryptach”.

Powyższe informacje pochodzą jeszcze z roku 2011 kiedy to opublikowany został film dokumentalny „Objawienia Majów na rok 2012 i poza niego”. Od tego czasu w tej sprawie nic się nie dzieje, wiadomościami na ten temat zainteresowały się co prawda media, w tym brytyjski Guardian, ale od tego czasu sprawa zdaje się przycichła. Czy w związku z tym dokumenty dowodzące kontaktów obcych cywilizacji z Majami to nic innego jak kolejny mit? A może ktoś zablokował publikację tych materiałów chcąc pozostawić sprawę niewyjaśnioną do końca?

Producenci filmu, jeszcze zanim doszło do jego premiery zapowiadali, że ujawnione zostaną przez nich wyniki odkryć jakich dokonano w latach 30-tych XX wieku na terytorium Gwatemali. Sprawa została wówczas ukryta przez władze Meksyku, USA i Wielkiej Brytanii.

 

źródło: IntelHub, Kod Władzy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)2 komentarzy

  • Link do komentarza Jaba Środa, 19 luty 2014 07:29 napisane przez Jaba

    pewnie kolejny żart :)

  • Link do komentarza admin Czwartek, 20 luty 2014 06:32 napisane przez admin

    A niby dlaczego to ma być żart? Za żart można tutaj uznać tylko zdjęcie - to fotka z muzeum w Roswell, poza tym wszystko jak najbardziej na poważnie.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 18 luty 2014 16:35
alexjones.pl Inne Ciekawostki Meksykański rząd ujawni istnienie istot pozaziemskich? Pytanie: kiedy?