Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Niemcy chcą się podzielić z nami muzułmanami
Kategoria: Ciekawostki   Środa, 24 wrzesień 2014 14:20 Autor: admin

Niemcy chcą się podzielić z nami muzułmanami

Niemcy chcą się podzielić z nami muzułmanami foto: Wikimedia Commons/CC

Niemcy mają coraz więcej uchodźców z Bliskiego Wschodu, dlatego minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere uważa, że kraje Unii Europejskiej powinny przyjąć część uchodźców starających się obecnie w Niemczech o azyl.

Polska również może zostać zmuszona przez Berlin i Brukselę do przyjęcia uchodźców z Bliskiego Wschodu, którzy w znacznie przeważające liczbie to muzułmanie. Szef MSW podkreślał na łamach „Der Spiegel”, że nie może dłużej być tak, że cztery-pięć krajów przyjmuje gros uchodźców. Zdaniem ministra, narusza to zasadę europejskiej solidarności.

De Maiziere będzie poruszał tę kwestię na najbliższym spotkaniu Ministrów Spraw Zagranicznych 28 krajów członkowskich Unii Europejskiej. Obecnie 10 krajów UE nie wyraża gotowości do włączenia się w rozwiązywanie problemu. Czy Polacy zostaną zapytani o zdanie, czy w ogóle chcą uczestniczyć w takim projekcie, który niewątpliwie może przyczynić się do islamizacji krajów nowej Unii.

Liczba cudzoziemców składających wnioski o azyl w Niemczech lawinowo rośnie. Jak podaje portal NDIE.pl Lokatorzy jednego z mieszkań w Osnabruk muszą je opuścić w imię tolerancji, ponieważ miasto potrzebuje lokalów dla uchodźców Decyzja miasta jest niezgodna z umową najmu.

na podstawie: RMF FM / NDIE.PL

 

Źródło artykułu: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 24 wrzesień 2014 19:02
alexjones.pl Inne Ciekawostki Niemcy chcą się podzielić z nami muzułmanami