Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Ukraina - żydomasońskie znaki na pieniądzach
Kategoria: Ciekawostki   Poniedziałek, 18 maj 2015 11:14 Autor: admin

Ukraina - żydomasońskie znaki na pieniądzach

Na rewersie wszystkowidzące oko w piramidzie, symbol władzy Lucyfera nad światem Na rewersie wszystkowidzące oko w piramidzie, symbol władzy Lucyfera nad światem

Czy żydomasoneria wywiera wpływ na ludzi poprzez pieniądze?

Amerykańskie i ukraińskie banknoty pokryte są okultystyczno-satanistycznymi symbolami. Gazeta „Krymskij Tieliegraf” wspólnie z dziennikarzami telewizji ITW spróbowała się dowiedzieć dlaczego na ukraińskim banknocie o nominale 500 hrywien umieszczono wszystkowidzące oko a na banknocie o nominale 20 hrywien umieszczono satanistyczny symbol-gest „mano cornuto”. Czym się kierują „wielcy” tego świata zamawiając druk pieniędzy i bicie monet z takimi diabelstwami?

„ZŁO” na hrywnie

Najbardziej interesującymi ukraińskimi banknotami, z punktu widzenia symbolizmu, są banknoty o nominale 20 i 500 hrywien. Na rewersie banknotu o nominale 20 hrywien, edycji 2003 roku, przedstawiony jest jeden z posągów wieńczących budynek Lwowskiej Opery.

Oryginalny posąg dzierży w rękach gałąź palmową, symbol chwały, a dłonie posągu wyglądają najzupełniej normalnie, jak u człowieka trzymającego coś po prostu, na banknocie natomiast palce jednej z rąk posągu demonstrują starożytny gest magiczny „il cornuto” (mano cornuto), którym okultyści pozdrawiają się i wzywają siły nieczyste.

A tak na marginesie, we współczesnym świecie tak zwany obecnie „kozioł” (il cornuto) stał się popularny wśród młodzieży, która w przeważającej większości uważa, że ten symbol jest dość młody i wywodzi się ze środowiska rock’n’roll.

I nawet liczba palców na nogach posągu to nie 10 a 8, zgodnie z regułami symboliki rzeźbiarskiej może oznaczać, w założeniu, nieskończoność czegoś. Jaką akurat nieskończoność w tym kontekście może oznaczać ten symbol to nietrudno zgadnąć. I oczywiście nie można zignorować samego najsłynniejszego, w aspekcie symboliki, banknotu o nominale 500 hrywien.

Po „rewolucji pomarańczowej” na wszystkich ukraińskich monetach, na stronie godła, pojawiła się żydomasońska lilia. A na banknocie o nominale 500 hrywien znajduje się duży, żydomasoński symbol wszechwidzącego oka, symbol władzy Lucyfera nad światem.

Ernst Charłamow, biznesmen, stwierdził: „Panowie, jak bardzo trzeba być naiwnym żeby mówić o tym, że prezydent Ukrainy oszalał. Ukraińskie przywództwo, niestety, ma mózgi bardzo zdrowe. I oni wiedzą świetnie co robią.

I dopóki będziemy uważać, że oni są glupi i wszystkie nieszczęścia naszego narodu wyjaśniane są ich błędami i niedociągnięciami to nic się nie zmieni. Oni dalej będą wodzić nas za nos a my będziemy dawać im „jeszcze jedną szansę” bo może nagle „zmądrzeją”.

Niestety, wszystko jest coraz bardziej poważne. Po „rewolucji pomarańczowej” na wszystkich ukraińskich monetach, na stronie godła, pojawiła się żydomasońska lilia. A na banknocie o nominale 500 hrywien znajduje się duży, żydomasoński symbol wszechwidzącego oka.

Niestety, „pomarańczowe przywództwo” Ukrainy realizuje skrupulatnie opracowane plany globalnej polityki światowej loży żydomasońskiej i stojących za nią sił, plany skierowane przeciwko państwom słowiańskim w ogóle i przeciwko własnemu narodowi.

Dopóki tłum szarpany jest emocjami i przekleństwami to dopóty zakulisowi gracze robią swoją robotę i szczują na siebie bratnie narody. O narodzie, oczekuj dalej od nich wolności, demokracji i lepszego życia! Nadzieja umiera ostatnia”.

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 18 maj 2015 16:06
alexjones.pl Inne Ciekawostki Ukraina - żydomasońskie znaki na pieniądzach