Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki To nie kosmici nadlatują, to nadchodzi globalne oszustwo iluminatów i okultystów
Kategoria: Ciekawostki   Niedziela, 26 lipiec 2015 10:22 Autor: admin

To nie kosmici nadlatują, to nadchodzi globalne oszustwo iluminatów i okultystów

To nie kosmici nadlatują, to nadchodzi globalne oszustwo iluminatów i okultystów foto: Wikimedia Commons/CC

Roger Monreau: (Największy kapłan satanistyczny Iluminatów) mówił: „Wielki plan, wielki plan szatana przyniesie mu żniwo z każdego narodu za sprawą jego dzieła. Stanie się to zaraz przed zakończeniem „Wielkiego Boju” pomiędzy siłami dobra i zła”. Rozmowa trwała, wyraziliśmy chęć poznania dalszych szczegółów, dotyczących działań duchów. Powiedział: „To stanie się w wyjątkowy sposób. Ten wielki plan sprawi, że ludzie zaczną się nim „zajadać”. Ponieważ on mówił: „duchy demoniczne objawią się jako mieszkańcy dalekich planet galaktyki, którzy przybywają na naszą Ziemię, by ostrzec jej mieszkańców przed rychłym jej zniszczeniem”. Będą mówić o zbliżającym się zniszczeniu, przed którym można jeszcze się ustrzec, podejmując odpowiednie kroki.

John Todd: Pojawił się na początku lat 70, ostrzegając społeczeństwo amerykańskie o Iluminatach i ich satanistycznym spisku, dotyczącym przejęcia planety. Ostrzegał przed planem Iluminatów, który miał doprowadzić do bankructwa Ameryki i rynków finansowych innych krajów, aby zrujnować gospodarkę całego świata. Powiedział, że Illuminati będą próbować przejąć kontrolę nad większymi zasobami ropy, aby ją zniszczyć i wywindować ceny na rynku światowym (9/11 i wojna w Iraku). Był znany przede wszystkim z mówienia o UFO i jego związku z Iluminatami. Zajmował się okultyzmem i sam doświadczył spotkania ze zjawiskiem, które nazywamy UFO.

Mówi John Todd: „Zasiewali niebo (latającymi obiektami) UFO i patrzyli, jak wszyscy się nimi ekscytują. Jedna z najbardziej niezwykłych obserwacji UFO miała miejsce w Ohio na początku lat 70. Śmiali się z tego, bo w tym czasie stali w wielkim kręgu, wywołując razem z innymi demony. I to właśnie było UFO – anioły „światła”, zabawiające się na niebie. Pamiętajcie, że demony mogą przyjąć dowolną formę, również formę kosmitów, czy statków kosmicznych. Dlatego znikają tak szybko, jak się pojawiają – bo nie są niczym więcej, jak fizyczną manifestacją tych bytów niematerialnych”.

John Todd został wrobiony w gwałt, umieszczony w szpitalu psychiatrycznym, a następnie zniknął, by już nigdy nie dać znaku życia.

Fritz Springmeier był jednym z najbardziej znanych badaczy NWO/Iluminatów lat 90. Opisał swoje badania i dał wiele wykładów, w których o nich opowiadał. Prześledził więzy krwi Iluminatów i udokumentował w książce „Bloodlines of the Illuminati”. Mówił również o demonicznych hybrydach, które Illuminati hodują dla swojego kosmicznego spisku.

Mówi Fritz Springmeier: „No i oczywiście ich plan sfingowanej inwazji „obcych”. Mówiłem w skrócie w audycji Prophecy Club, pamiętajcie, że demony nigdy nie zamieszkiwały piekła. (Uwaga B.K.:Tutaj trzeba wstawić sprostowanie: Chodzi u „upadłe anioły”. Przeważająca część zbuntowanych aniołów została natychmiast strącona do piekła, a część z nich pozostawiono na ziemi, a potem przeniosła się w „powietrze” i o takich właśnie demonach jest tutaj mowa). To bajka wymyślona przez Hollywood o latających spodkach. Ktoś z samej góry NWO, kto został nawrócony przez mojego bliskiego przyjaciela, mówił o tym, że rząd USA posiada UFO i myślał, że istoty, które prowadzą te pojazdy to „obcy”, ale potem zrozumiał, że to demony. Moja konkluzja jest następująca: nie ma czegoś takiego jak dobrzy „obcy”. „Obcy” to są demony i mamy do czynienia z połączeniem złych bytów niematerialnych oraz ciała, krwi i kości – za pomocą różnych eksperymentów genetycznych.

W 2003 roku Fritz Springmeier został skazany za napad z bronią w ręku na 9 lat więzienia.

Fritz Springmeier: „Daję wam tylko małą próbkę tego, jak wyszukane jest to programowanie. Szatan przeszedł sam siebie. Mają też program infiltracji kościołów. I każdy, kto im się nie podoba, będzie wykryty i namierzony. Namierzony i zastąpiony agentem Iluminatów.

Ken Hovind: „Generalnie jest zgoda co do tego, że są dwa rodzaje UFO: ściśle tajne statki rządowe i demoniczne manifestacje”.

Hovind był znany ze swoich wykładów na temat kreacjonizmu i ewolucji oraz debat z propagatorami teorii ewolucji. Odkąd dowiedział się, że rząd i gospodarka USA kierowane są przez satanistów, przestał płacić podatki, co uczyniło z niego łatwą zwierzynę. Illuminati wsadzili go do więzienia za „liczne oszustwa podatkowe” na 10 lat.

Bill Cooper był prawdopodobnie ostatnim z prawdziwych badaczy NWO. Połączył on te dwie sprawy w swojej książce: „Behold a Pale Horse”. Chociaż nie wchodził w szczegóły, dotyczące demonów / upadłych aniołów, mówił wiele o tajnym rządzie (Iluminatach) i jego ciągłych oszustwach, dotyczących prawdziwej natury zjawisk UFO, przy użyciu szczegółowo zaplanowanych przedstawień i fałszywych dokumentów (jak choćby domniemamy wypadek w Strefie 51, czy projekt MJ-12).

Mówi Bill Cooper: „Doszedłem do wniosku, że historie o pozaziemskim pochodzeniu UFO to nonsens, chociaż cała ta technologia oczywiście istnieje. Wielu z nas pokazano te fałszywe dokumenty, żebyśmy potem powtarzali to innym. Jak można by utrzymać istnienie obcych w tajemnicy, jeśli byliby oni prawdziwi? I jak można milczeć, wiedząc o oficjalnych dokumentach oznaczonych jako TOP SECRET, potwierdzających istnienie istot pozaziemskich, odwiedzających naszą planetę. Chciałem wiedzieć, ile z tego jest prawdą i rozpocząłem swoje własne dochodzenie, czy „obcy” istnieją i to, co odkryłem, było zaskakujące. Odkryłem, że od około 1917 roku istnieje plan, żeby stworzyć sztuczne zagrożenie z zewnątrz dla Ziemi, aby stworzyć Ogólnoświatowy Totalitarny Socjalistyczny Rząd. Przeprowadzono eksperymenty, aby sprawdzić wiarygodność pomysłu o inwazji z kosmosu i trwają one nadal. Aby stworzyć Rząd Światowy, niezbędny jest zewnętrzny wróg. Choć w dzisiejszym świecie wydawać się to może grubo przesadzone, to podobnie rzecz ma się z zagrożeniem bronią nuklearną, które wyparte może zostać przez zagrożenie zanieczyszczenia środowiska, będące również dobrym substytutem wojny. Zaczyna to do was docierać, kochani?”.

Illuminati próbowali wrobić Billa Coopera w oszustwa podatkowe i uciszyć go. Po tym, jak przewidział on ataki 11 września 2001 na kilka miesięcy do przodu, Illuminati nie mogli pozwolić sobie na zachowanie go przy życiu. Zabito go przed jego własnym domem 5 listopada 2001.

Kathy O’Brien – ex ofiara programu kontroli umysłów Illuminati: „Wiem na pewno, że planem jest uczynić nas wszystkich bezradnymi, żebyśmy myśleli, że to, co się dzieje, jest poza naszym zasięgiem, że „obcy” przejmą kontrolę nad naszym światem, że oto nastał nasz Dzień Niepodległości, a więc strzeżcie się tego. (Sądząc po całej propagandzie apokalipsy i 2012 – pokazanej w filmach – należy się spodziewać, że te rzeczy wydarzą się w okolicach roku 2012). Zrozumcie, że ci kryminaliści trzymają w sekrecie informacje o dostępnej technologii, zasłaniając się bezpieczeństwem narodowym. Technologicznie są przynajmniej 25 lat przed nami, jeśli nie dalej. Potraficie sobie wyobrazić, co już mają? Powiedział, że tego fatalnego dnia wiele lat temu, statek najpierw zniknął, a później pojawił się z powrotem jako statek kosmiczny – przenosząc go w czasie, żeby został senatorem (Eksperyment Filadelfia – dop. tłum.). Z całą pewnością wydawał mi się on nieludzki, więc nietrudno było uwierzyć, że jest on kosmitą. A gdy pokazał mi w 1977 roku super tajnego „Stealth Fightera” – wyglądało to dla mnie jak statek kosmiczny. To był trójkątny statek, o którym nikt wtedy nie słyszał i który był trzymany w ścisłej tajemnicy. A on używał technik kontroli umysłu oraz manipulował moim umysłem, abym wierzyła, że on jest kosmitą i czuła się całkowicie bezbronna i zrobiła wszystko, co on mi kazał. Nie zamierzam mówić, z mojej wąskiej perspektywy, okrojonej kontrolą umysłu, ani nawet teraz, gdy badam to zagadnienie, że „obcy” to w rzeczywistości ludzie, albo iluzje, jak J. Bennett Johnston. Nie wiem tego, ale twierdzę, żemiała miejsce zamierzona, skoordynowana akcja, żeby wmanipulować mój umysł w uwierzenie, że jestem dręczona przez „obcych”, żeby zmylić prawdę od fikcji, abym robiła, co mi kazano. Za każdym razem, gdy rząd ma jakieś sekrety, które chce ukryć przed ludźmi, może nami manipulować, tak jak mną. Oni są przynajmniej 25 lat przed nami, jeśli chodzi o technologię, informacje, wiedzę, tajemnice. I używają tego wszystkiego przeciw nam. Przez lata wielokrotnie słyszałam, że planem jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata, uczynienie wszystkich ludzi bezradnymi wobec NWO. To jest plan dominacji świata poprzez wmówienie nam, że zostaliśmy najechani przez „obcych”, abyśmy powiedzieli: „Prosimy was, ONZ, pomóżcie nam”. Dlatego pamiętajcie, że istnieje ten zjednoczony plan, aby uczynić ludzi poddanymi przez technologię, informacje i wszystko, co się przed nami zataja pod pretekstem tzw. National Security Act”.

Następujące słowa są fragmentem wywiadu z kobietą zwaną Svali. Uważam, że Svali była Illuminatką, która opuściła organizację.

Pytanie: Svali, muszę cię o to spytać: krążą historie po Internecie, mówiące, że Iluminaci (i inne grupy) rządzone są przez istoty pozaziemskie, a w szczególności gadzią rasę z wyższego wymiaru. Chciałabyś coś o tym powiedzieć?

Odpowiedź: Moja odpowiedź wywoła pewnie wiele gniewu, ale nie zamierzam nikomu nadepnąć na odcisk. Oto ona: Nigdy nie widziałam „obcego”, istoty pozaziemskiej. Widziałam za to programowanie, które sprawiało, by ludzie myśleli, że widzieli „obcych”, aby ukryć programowanie, które się na nich przeprowadzało, jeśli coś z niego zapamiętali. Żadni ze zwierzchników i innych dowodzących radą, nie wierzyli w „obcych”, choć nigdy ich o to wprost nie spytałam. Osobiście wierzę, że wszystko związane z owymi „Reptylianami” to tak naprawdę sprawki sił demonicznych. Widziałam transformację (shape shifting) i inne rzeczy spowodowane działaniem sił demonicznych. Ok., niektórzy tutaj powiedzą: ona wierzy w demony, to jeszcze gorzej, niż wierzyć w „obcych”. Cóż, jest to rzecz, w którą Illuminati wierzą z całą pewnością – oni WIEDZĄ, że istnieją byty duchowe, które oni sądzą, że potrafią kontrolować. Cynicy mogliby powiedzieć, że te zmiany formy były halucynacjami, wywołanymi przez narkotyki, czy histerię zbiorową, podczas grupowych rytuałów. Pozwolę każdemu czytelnikowi zdecydować samemu na podstawie własnego osądu, ale żadnych „obcych”, czy Reptylian nie widziałam w Waszyngtonie, czy San Diego (na stan 5 lat temu).

Roger Morneau: Mówił: „Wielki plan szatana przyniesie mu żniwo z każdego narodu za sprawą jego dzieła. Stanie się to zaraz przed zakończeniem „Wielkiego Boju” pomiędzy siłami dobra i zła”. Rozmowa trwała, wyraziliśmy chęć poznania dalszych szczegółów, dotyczących działalności duchów. Powiedział: „ To stanie się w wyjątkowy sposób. Ten wielki plan sprawi, że ludzie zaczną się nim „zajadać”. Ponieważ on mówił: „Duchy demoniczne objawią się jako mieszkańcy dalekich planet galaktyki, którzy przybywają na naszą Ziemię, aby ostrzec jej mieszkańców przed rychłym jej zniszczeniem. Będą mówić o zbliżającym się zniszczeniu, przed którym można jeszcze się ustrzec”…

Przepisanie i opracowanie: B.K. 23.07.2015Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 26 lipiec 2015 14:05
alexjones.pl Inne Ciekawostki To nie kosmici nadlatują, to nadchodzi globalne oszustwo iluminatów i okultystów