Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Sekta scientologów zdelegalizowana w Rosji. To nie religia
Kategoria: Ciekawostki   Wtorek, 24 listopad 2015 22:26 Napisał

Sekta scientologów zdelegalizowana w Rosji. To nie religia

Rosyjski sąd zakazał działalności scjentologom zwącym się kościołem ponieważ "to nie jest religia". Sąd w Rosji zdelegalizował Moskiewski oddział scjentologii, mówiąc, że to nie jego reguły nie są zgodne z krajowym prawem dotyczącym wolności religii.

Według agencji TASS ministerstwo sprawiedliwości wniosło sprawę przeciwko scjentologom, którą sąd w Moskwie rozpoznał w poniedziałek.

Scjentolodzy sami ściągnęli na siebie nieszczęście. Usiłowali zarejestrować nazwę swej sekty jako znak towarowy co pozwoliło przedstawicielom wystąpić z wnioskiem o zamknięcie ich działalności.

Religia to nie towar więc "Scjentologia" nie może być organizacją religijną.

Moskiewskich scjentologów po raz pierwszy zarejestrowano w 1994 roku, a w 2011 roku otworzyli oni ekstrawagancką siedzibę w dzielnicy Садо́вое Kольцо́, około 2 kilometry od Placu Czerwonego.

Teraz władze miasta zadecydowały, że organizacja musi powołać komisję w celu nadzorowania jej likwidacji, co musi być zakończone w ciągu sześciu miesięcy.

Na powyższym zdjęciu siedziba scjentologów w Los Angeles. Jak widać bezczeszczony tu jest znak Krzyża gdyż sekta nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Wprost przeciwnie.

To tylko Nycz wpuścił sektę do Katedry Warszawskiej gdzie odbył się scjentologiczny sabat zwany koncertem muzycznym. Dobrze że nie pozwolono na przeniesienie z Wrocławia premiery  nowoczesnego przedstawienia pornograficznego.

Całe szczęście że istnieje Rosja. Ta organizacja scjentologów działająca jak złośliwy rak, nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek systemem religijnym.

Cuda się jednak zdarzają. Modlitwy Jana Pawła II o Rosję i powierzenie jej Niepokalanemu Sercu Maryi przyniosło rezultat.

 To fascynujące, jak ten naród, który był niegdyś czołowym wyrazicielem bezbożnym ateizmu jest dzisiaj opiekunem Rosyjskiej Cerkwi.

Sugerowanie że Rosja w zawsze postępuje skrajnie niezależnie od systemu politycznego, społecznego i religijnego nie znajduje w tym potwierdzenia. Taka postawa Rosji to coś więcej. Putin wierzy że Bóg może ocalić Rosję którą już w 1917 doświadczyła inwazji dokonanej przez satanistyczne kręgi rodem (właśnie tak jak scjentolodzy)  z USA.

To jest co prawda parodia scjentologów, ale nie odległa od prawdy o tej sekcie:

https://www.youtube.com/watch?v=fOpapeX6Vzs

PS. Scjentologia to od początku maszynka do robienia pieniędzy na odmóżdżonych lowelasach. Zblazowani milionerzy płacą olbrzymie sumy pieniędzy za awanse w strukturze sekty, Nazwali się kościołem gdyż dzięki temu w USA unikają płaceniu podatków, tak samo jak sekta Światowida.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Środa, 25 listopad 2015 06:56
alexjones.pl Inne Ciekawostki Sekta scientologów zdelegalizowana w Rosji. To nie religia