Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Program dla dzieci prowadzą… Mocz i Kał
Kategoria: Ciekawostki   Poniedziałek, 22 luty 2016 10:17 Autor: admin

Program dla dzieci prowadzą… Mocz i Kał

Program dla dzieci prowadzą… Mocz i Kał foto: YouTube/printscreen

W Szwecji programy dla dzieci osiągnęły granicę zbydlęcenia i obłędu! Dobranockę dla dzieci prowadzi Strumień Moczu i Kał!

W Szwecji w lokalnej telewizji emituje się popularno-naukowy program „Biss & Kajs”, który jest bardzo popularny wśród szwedzkich dzieci. Nie jest on absolutnie podobny do naszego dawnego programu „Tik-Tak”. Popularność programowi zapewniła nietradycyjna tematyka. Rzecz w tym, że w „Biss & Kajs” głównymi prowadzącymi są Strumień Moczu i Kał.

Każda emisja programu wymaga obecności nowego gościa. Nie jakiegoś zwykłego gościa ale gościa-narządu ludzkiego ciała, który obowiązkowo musi być związany z tematyką emisji.

 

Główni bohaterowie programu, razem z zaproszonym gościem, szczegółowo omawiają najbardziej pikantne momenty dotyczące naturalnych ludzkich potrzeb.

W celu szczegółowego zaznajomienia się z systemem oświaty tego rozwiniętego, cywilizowanego kraju europejskiego, proponujemy obejrzenie wideo, na którym troje dorosłych osób, przebranych za tyłek, kał i strumień moczu, zebrało się razem ażeby omówić wydaliny ludzkiego ciała.

Radzimy obejrzeć film do końca, żeby rozkoszować się niezapomnianym tańcem.

Trudno jakoś to wszystko skomentować. Reforma oświatowa, najwidoczniej, zakończyła się w Szwecji sukcesem.

Opracowanie: Borys

 

Źródło: Wolna-Polska.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 22 luty 2016 13:46
alexjones.pl Inne Ciekawostki Program dla dzieci prowadzą… Mocz i Kał