Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Saudowscy naukowcy zdecydowali, że kobiety to ssaki
Kategoria: Ciekawostki   Sobota, 19 marzec 2016 01:20 Autor: admin

Saudowscy naukowcy zdecydowali, że kobiety to ssaki

ssaki ssaki foto: Wikimedia Commons/CC

Kolegium naukowców z Arabii Saudyjskiej doszło do wniosku, jaki wcześniej był nie do pomyślenia. Zdecydowali oni, że kobiety rzeczywiście są ssakami, a to oznacza, że powinny mieć te same prawa, co i inne zwierzęta należące do tej grupy – wielbłądy, dromadery, a nawet kozy, informuje İslaminsesi powołując się na tr.shafaqna.com.

Francuskojęzyczny portal informacyjny „Journal de Montreal” pisze na ten temat, że ośrodki obrony praw kobiet na cały świecie, wyśmiewając to „antropologiczne” odkrycie saudyjskich naukowców, zauważają, że jest ono rzeczywiście momentem przełomowym w historii: „Jeszcze wczoraj kobieta w tym kraju była rzeczą. Teraz cieszy się ona prawami, jakie przysługują zwierzętom. Wczesniej w Arabii kobieta była bezduszną istotą, ale teraz już tak nie jest. Ma już przynajmniej wartość taką, jak wielbłąd albo koza”.

Kolegium naukowców z Arabii Saudyjskiej doszło do wniosku, który wcześniej był nie do pomyślenia.

Obrońcy praw człowieka śmiejąc się z tej decyzji mówią także, że saudyjskie kobiety muszą jeszcze trochę poczekać, żeby wreszcie uznano w nich ludzi. Możliwe, że kolejne odkrycie saudyjskich naukowców otworzy im drogę w tym kierunku…Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 19 marzec 2016 04:38
alexjones.pl Inne Ciekawostki Saudowscy naukowcy zdecydowali, że kobiety to ssaki