Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki U Putina kabalistyczna czerwona nić na przegubie dłoni
Kategoria: Ciekawostki   Czwartek, 19 maj 2016 22:40 Autor: admin

U Putina kabalistyczna czerwona nić na przegubie dłoni

Prawosławny działacz i bloger, Dmitrij Enteo, zwrócił uwagę na zdjęcia z reportażu telewizyjnego TV1 o spotkaniu, w dniu 18 maja, prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina z prezydentem Indonezji, na których to zdjęciach na prawej ręce szefa „kremlowców” wyraźnie widać czerwoną nitkę.

Tę nitkę można dostrzec w reportażu o spotkaniu Władimira Putina na końcowym posiedzeniu z szefem Ministerstwa Obrony i przedstawicielami kompleksu przemysłowo-obronnego, w dniu 13 maja.

Jak wiadomo, czerwona nitka jest żydowsko-kabalistycznym talizmanem w postaci czerwonej, wełnianej nici, która jest zawiązywana wokół nadgarstka. Zaleca się ażeby nitkę zawiązywała bliska osoba i żeby koniecznie zrobiła siedem węzełków.

Ważne jest także ażeby nitka była zakupiona za pieniądze a nie utkana własnymi rękoma. Zakłada się, że ten talizman może ochronić przed zawiścią i „złym okiem” (ayin harah).

Na początku XXI wieku czerwona nitka zyskała popularnść wśród amerykańskich gwiazd show-business’u (Britney Spears, Madonna) i zaczęła symbolizować zainteresowanie Kabałą. To zainteresowanie dotarło także i do Rosji.

Rodzi się pytanie. Po co prezydent, przedstawiający się jako „prawosławny”, demonstruje całemu światu kabalistyczny znak i czyjego „złego oka” się obawia?

Nadesłał Borys


Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id27446.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 19 maj 2016 22:56
alexjones.pl Inne Ciekawostki U Putina kabalistyczna czerwona nić na przegubie dłoni