Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Satanistyczne modły w amerykańskiej radzie miasta!
Kategoria: Ciekawostki   Sobota, 16 lipiec 2016 08:24 Autor: admin

Satanistyczne modły w amerykańskiej radzie miasta!

Satanistyczne modły w amerykańskiej radzie miasta! foto: YouTube/printscreen

Pensacola, USA - w tym mieście, zlokalizowanym na Florydzie, doszło w czwartek do niecodziennego zdarzenia. W budynku rady miasta, podczas pewnego spotkania religijnego, wielu ludzi otrzymało możliwość poprowadzenia swojej modlitwy. Wśród nich znalazł się David Suhor - współtwórca tamtejszego kościoła Szatana.

Suhor podszedł do podium i rozpoczął inwokację ku czci ichniego bóstwa. I mimo protestów tłumów, kontynuował ją, za pozwoleniem przywódcy rady, Charlesa Bare'a, który zrugał słuchaczy i poprosił o spokój. Po względnie udanej modlitwie wielu przedstawicieli innych grup religijnych wyraziło swoje zaniepokojenie swobodnością rady miasta wobec tego typu rytuałow. Vickie Truett, jedna ze wspomnianych osób, powiedziała wprost "Wywoływanie imienia z niebios, gdy nie jest to Jezus Chrystus, to proszenie się o karę lub inną katastrofę".

Fakty te nie przeszkadzały Suhorowi. Szybko wrócił on na podium i podjął rozmowę dotyczącą wolności religijnych. Jak sam uważa, "Powinniśmy przestać popychać do przodu chrześcijańskie przywileje i samemu zdecydować, czy wziąć udział w modlitwie lub też nie". 

Nietrudno zauważyć coraz większe zaintersowanie okultyzmem w wielu grupach rządzących, czy innych instytucjach. Jeszcze nieco ponad miesiąc temu podczas otwierania Gottgard-Basistunnel, najdłuższego tunelu podziemnego świata, spotkaliśmy się z dziwnymi praktykami otwarcia, gdzie ludzie m.in. oddawali pokłony kozłu. Skąd ta nagła "moda"?

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 16 lipiec 2016 09:26
alexjones.pl Inne Ciekawostki Satanistyczne modły w amerykańskiej radzie miasta!