Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Ciekawostki Teoria płaskiej Ziemi i jej zwolennicy
Kategoria: Ciekawostki   Piątek, 07 październik 2016 08:46 Autor: admin

Teoria płaskiej Ziemi i jej zwolennicy

Istnieje stowarzyszenie Flat Earth Society, które twierdzi że Ziemia jest płaska. Teza ta oparta jest na odczuciu, że planeta jest po prostu płaska. Natomiast wszystkie dowody, że jest inaczej takie jak zdjęcia satelitarne Ziemi są wymysłem zorganizowanym przez NASA i inne agencje rządowe.

Stowarzyszenie zrzesza około 200 osób. W 2009 roku zaprezentowali pełną teorię spiskową na swojej stronie i w trakcie udzielanych wywiadów. Teoria zakłada, że Ziemia jest płaska jak talerz z centrum w kole podbiegunowym i Antarktydy, 150-metrowej wysokości ściany lodu wokół obręczy. Pracownicy NASA, według wyznawców teorii pilnują lodową ścianę, aby uniemożliwić wspinanie się na płytę. Dzień i noc cyklu Ziemi tłumaczą pozycją słońca i księżyca, które są kulami o powierzchni 32 mil (51 kilometrów), poruszającymi się w kręgach 3000 mil (4828 km) powyżej płaszczyzny Ziemi. (Gwiazdy, jak mówią, poruszają się w płaszczyźnie 3,100 mil w górę.) Podobnie jak reflektory, te sfery niebieskie oświetlają różne części planety w cyklu 24-godzinnym. Flat Earth Society wierzą, że musi być również pojawiający się od czasu do czasu drugi księżyć „antimoon”, który zasłania Księżyc „właściwy” podczas jego zaćmienia.

Ponadto teoria mówi, że grawitacja Ziemi jest iluzją. Obiekty nie przyspieszają spadając w dół, a zamiast tego tarcza Ziemi przyspiesza w górę o 32 stopy na sekundę do kwadratu (9,81 metra na sekundę do kwadratu), napędzana przez tajemniczej siłę zwaną ciemną energią. Obecnie nie ma zgody w stowarzyszeniu czy teoria względności Einsteina dopuszcza przyspieszenie Ziemi górę w nieskończoność. Jeżeli tak to planeta ostatecznie przekroczenie prędkości światła.

Cała mistyfikacja jaką wykonują naukowcy, rządy poszczególnych krajów ma na celu fałszowanie wyników badań i prawdopodobnie praniu pieniędzy. Misje kosmiczne, które tak na prawdę według stowarzyszenia nie są realizowane.

|a poza tym wszystko w porządku, słońce świeci, ptaszki śpiewają, a ludzie głupieją... niektórzy - admin|

 

Źródło: Kod Władzy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza Dariusz Niedziela, 09 październik 2016 12:57 napisane przez Dariusz

    Nie jestem zwolennikiem żadnej teorii i nie wierzę nikomu aby była jasność.Jednak każdy ma rację.Więc może warto zastanowić się czy nasza wędrówka przez życie zaczęła się od kosmicznego porzucenia czy od podróży w czasie.Możemy sobie teoretyzować.Doprowadzono nas do takiego stanu umysłu że w ogóle przestaje to mieć znaczenie.Czy jest płaska czy okrągła.Istotne jest ile wytrzyma aby nas żywić.Drodzy Państwo umieszczacie tu różne artykuły, ale czy podejmujecie jakieś działania aby tych artykułów było mniej.Czy robicie coś aby zmieniać tę rzeczywistość na lepszą dla nas i naszych dzieci.Czy tylko siedzicie czytacie i komentujecie.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 07 październik 2016 10:57
alexjones.pl Inne Ciekawostki Teoria płaskiej Ziemi i jej zwolennicy