Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Kukiz’15 pyta Kancelarię Sejmu, ile kosztuje nas ostatni cyrk w Sejmie
Kategoria: Wzmianki   Czwartek, 05 styczeń 2017 13:00 Autor: admin

Kukiz’15 pyta Kancelarię Sejmu, ile kosztuje nas ostatni cyrk w Sejmie

Zamawianie przez PiS mobilnych maszynek do głosowania postrzegamy jako element polityki białej flagi PiS. W momencie, w którym paru posłów PO-Nowoczesnych blokuje salę plenarną, PiS zaczyna szukać innego miejsca, w którym można prowadzić obrady. Mamy kolejną odsłonę sejmowej tragikomedii. Nie wiem, czy marszałkowi chodzi o to, żebyśmy mogli głosować poza Sejmem, żebyśmy mogli głosować z domu, czy żeby pan Petru mógł głosować z Portugalii. Ten partyjny system kompromituje się coraz bardziej – powiedział wicemarszałek Sejmu z Kukiz’15 Stanisław Tyszka.

Miejscem głosowania jest sala plenarna i to tam powinny odbywać się głosowania. Absolutnie nie zgadzamy się, żeby szukać rozwiązań na skróty poza normalnym trybem prowadzenia obrad. Chcemy przegłosować poprawki do ustawy budżetowej, chcemy normalnie pracować i rozmawiać o rzeczach ważnych – dodał Piotr Apel.

Działacze Kukiz’15 zapowiedzieli, że wystąpią do Kancelarii Sejmu z pytaniem o koszt mobilnych urządzeń do głosowania zamówionych przez PiS oraz o informacje o tym, ile dotychczas kosztowały nas protesty opozycji totalnej.Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 05 styczeń 2017 19:02
alexjones.pl Inne Drobne informacje Kukiz’15 pyta Kancelarię Sejmu, ile kosztuje nas ostatni cyrk w Sejmie