Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Biały Dom przeciwko wyobrażeniom o spotkaniu Trumpa z ambasadorem Rosji
Kategoria: Wzmianki   Środa, 08 marzec 2017 12:41 Autor: admin

Biały Dom przeciwko wyobrażeniom o spotkaniu Trumpa z ambasadorem Rosji

O tym internetowemu wydaniu gazety Huffington Post powiedział pierwszy zastępca rzecznika prasowego Białego Domu Sarah Sanders.

W maju ubiegłego roku korespondent Wall Street Journal Damian Paletta poinformował, że Trump rzekomo spotkał się z Kisliakiem i trzema innymi ambasadorami w hotelu Mayflower w Waszyngtonie na przyjęciu zorganizowanym przez Center for National Interest (wydawca magazynu National Interest).

Według Sarah Sanders Trump był na przyjęciu przez około pięć minut, a następnie wszedł na scenę i wystąpił.

„Już nie pamiętamy, czyją rękę mógł on uścisnąć na przyjęciu. Ponadto nie jesteśmy odpowiedzialni za listę gości. Ci, którzy przekonują o «spotkaniu», kręcą i bardzo silnie wprowadzają ludzi w błąd” — powiedziała pracownica administracji prezydenta USA.

Dyrektor Center for National Interest, amerykański politolog Dmitrij Simes zauważył, że Trump nie miał możliwości, aby szczegółowo porozmawiać z ambasadorem.

„Z tego co widziałem, po zakończeniu powitania gości pan Trump w towarzystwie ludzi z Secret Service poszedł do strefy oczekiwania za sceną, na której miał wystąpić. Nie miał nawet najmniejszej okazji, aby porozmawiać z Kisliakiem oko w oko” — podkreślił Simes.

Według politologa po przemówieniu Trump wrócił do strefy oczekiwania, a następnie opuścił hotel. Nie miał czasu na osobiste spotkanie z kimkolwiek. Ponadto wszystkie jego ruchy monitorowali pracownicy Secret Service.

 

Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 08 marzec 2017 14:00
alexjones.pl Inne Drobne informacje Biały Dom przeciwko wyobrażeniom o spotkaniu Trumpa z ambasadorem Rosji