Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Były major ABW: Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa
Kategoria: Wzmianki   Piątek, 24 marzec 2017 10:30 Autor: admin

Były major ABW: Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa

W sposób niebywały przepłacaliśmy i wciąż przepłacamy za rosyjski gaz – blisko miliard dolarów rocznie przez kilkanaście lat, a Gazprom uzyskał także inne profity, takie jak anulowanie długu i korzystne rozwiązania w systemie własnościowym operatora przesyłowego. Panowie Waldemar Pawlak i Donald Tusk mają naprawdę wielki tupet, nazywając ten kontrakt sukcesem – uważa major Budzyński.

Zdaniem byłego funkcjonariusza ABW, Andrzej Lepper miał wiedzę, która mogła wstrząsnąć polską sceną polityczną.

Lepper nie zdążył powiedzieć tego, co wiedział, a szkoda, bo gdyby zdążył, najnowsza historia Polski mogłaby potoczyć się inaczej – powiedział.

Uważa ponadto, że sprawa śmierci Leppera pokazuje prawdziwe oblicze państwa, jakim jest III RP.

Sprawa śmierci Andrzeja Leppera pokazuje, że III RP była systemem kłamstwa i zbrodni. Lepper nie popełnił samobójstwa i myślę, że nikt, kto przeczyta książkę pt. Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera, nie będzie miał w tym względzie najmniejszych wątpliwości. Zasadnicze pytanie brzmi: jak to możliwe, że ważny polityk, były wicepremier i wicemarszałek sejmu zostaje zamordowany i nikogo nie interesuje ani wyjaśnienie prawdziwych okoliczności, ani wskazanie sprawców tej zbrodni? To pytanie retoryczne. To, że formalnie dotąd nikt nie udzielił na nie odpowiedzi, mówi więcej o III RP, niż jakiekolwiek słowa – stwierdził.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 24 marzec 2017 13:41
alexjones.pl Inne Drobne informacje Były major ABW: Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa