Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Macierewicz o burdach w Hamburgu: To efekt ideologii multi-kulti
Kategoria: Wzmianki   Wtorek, 11 lipiec 2017 08:55 Autor: admin

Macierewicz o burdach w Hamburgu: To efekt ideologii multi-kulti

„Wydarzenia w Hamburgu to przykład, jakie dramatyczne konsekwencje może przynieść nierealizowanie zasad obrony własnego narodu, państwa i własnych granic” — stwierdził Antoni Macierewicz i dodał: „Doprowadza to do możliwości zaatakowania przez lewackie antynarodowe i antypaństwowe elementy, do niszczenia społeczności europejskich, do niszczenia bezpieczeństwa”.

„Słowa prezydenta USA Donalda Trumpa wypowiedziane w Polsce o konieczności obrony cywilizacji zachodniej, cywilizacji bazującej na rodzinie oraz wartościach chrześcijańskich były memento przed tym, co wydarzyło się w Hamburgu” – podkreślił.

Zdaniem polityka „to, co się tam wydarzyło, potwierdziło, że niechronienie tych wartości, niedziałanie na rzecz cywilizacji zachodniej musi skończyć się katastrofą”. „Będziemy pamiętali o słowach, jakie wypowiedział prezydent Trump, będziemy działali wraz ze Stanami Zjednoczonymi oraz ze wszystkimi narodami, które chcą wzmocnić i obronić cywilizację zachodnią dla naszego wspólnego bezpieczeństwa” – zaznaczył.Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 11 lipiec 2017 09:24
alexjones.pl Inne Drobne informacje Macierewicz o burdach w Hamburgu: To efekt ideologii multi-kulti