Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Diagnoza Kim Dzong Una
Kategoria: Wzmianki   Poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:59 Autor: Andreas

Diagnoza Kim Dzong Una

Korea Południowa postawiła północnokoreańskiemu liderowi diagnozę na podstawie oceny głosu.

Korea Południowa przeanalizowała z medycznego punktu widzenia orędzie noworoczne do narodu w wykonaniu lidera Korei Północnej Kim Dzong Una  — poinformowały w poniedziałek seulskie media.

Analiza miała na celu ocenę stanu zdrowia lidera KRLD na podstawie oceny jego głosu. Gazeta „Tona Ilbo" przywołuje opinię jednego z profesorów uniwersytetu prowincji Chungcheong Północny.

Po przenalizowaniu wibracji, szumów i drgań w wymowie różnych spółgłosek uczony stwierdził, że Kim Dzong Un „ma najprawdopodobniej problemy z nerkami, a nie z sercem i płucami".

„Z pomocą takiej analizy nie sposób dokonać oceny funkcji organów wewnętrznych przywódcy Kim Dzong Una, ale na podstawie jego noworocznego orędzia można wyciągnąć wniosek, że nerki pracują mu słabiej niż inne organy" — powiedział południowokoreański profesor.

Analizy stanu zdrowia Kim Dzong Una dokonano w przeddzień zaplanowanego na wtorek spotkania na szczeblu ministerialnym między KRLD i Republiką Koreą, na którym zostanie podjęta kwestia naprawy relacji i możliwego udziału północnokoreańskich sportowców w Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. W noworocznym orędziu młody lider Korei Północnej wyraził gotowość do nawiązania porozumienia z Południem.Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 08 styczeń 2018 11:00