Font Size

Czcionka
alexjones.pl Inne Drobne informacje Prostytutki w służbie Jej Królewskiej Mości
Kategoria: Wzmianki   Środa, 24 styczeń 2018 09:57 Autor: Andreas

Prostytutki w służbie Jej Królewskiej Mości

Elitarne prostytutki współpracują z brytyjskim wywiadem i pomagają w zdobywaniu tajnej informacji od rosyjskich agentów działających w Zjednoczonym Królestwie – pisze „The Sun”.
Według danych tabloidu kobiety, które biorą pięć tysięcy funtów szterlingów za noc, działają na rzecz MI5 i MI6. Ich zadanie polega na tym, by w czasie intymnej rozmowy z klientami dowiadywać się, jakie tajemnice Wielkiej Brytanii są zagrożone.

Jedno ze źródeł gazety przekazało, że zajmujące się takimi praktykami kobiety podróżują po świecie. Ich celem stają się dyplomaci i wysocy rangą członkowie wspólnoty międzynarodowej. „Niektóre kobiety zajmują się tym za pieniądze, ale większość uważa, że w taki sposób wypełnia swój patriotyczny dług i wprowadza do swojego życia więcej niepokoju” — zauważył rozmówca.

W ostatnim czasie pojawiła się informacja o tym, że w Wielkiej Brytanii znajduje się więcej „rosyjskich agentów” niż w okresie Związku Radzieckiego. Co więcej, agenci Moskwy działający w Zjednoczonym Królestwie i Europie zachowują „myślenie czasu wojennego” — podkreśla „The Sun”.

Źródło: pl.SputnikNews.com

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 24 styczeń 2018 10:40
alexjones.pl Inne Drobne informacje Prostytutki w służbie Jej Królewskiej Mości